Wpis z mikrobloga

@h3lloya: Korwin mógłby dupę pokazać na zamkniętym spotkaniu liderów Konfederacji a nadal by go nie wyrzucili.
Wiedzą, że zewnętrznie taki ruch rozwaliłby Konfederację w drobny mak.
@lilagirl: zostało mi opowiedziane jako autentyk. usłyszałem to od jednego typa z otoczenia Rabendy. Usłyszałem to jeszcze za czasów Wiplera, razem z opowieściami jak to zjazdy Republikanów i partii Korwin w Gdańsku to regularne ostre libacje, a także o tym jak przynajmniej od 2015 struktury wewnętrzne tych ugrupowań mają pełną świadomość że korwin jest szkodnikiem, ale ma tak wyrobione nazwisko wśród idiotów, że nie mogą się go pozbyć.
@qwarqq: Zjem zimną jajecznicę ale jak kogoś goszczę to po zrobieniu jajecznicy podam ją na stół a nie pójde załatwiać swoje sprawy, żeby zaserwować gościom zimne jajka. To naturalne dla kogoś kto ma kulturę osobistą a ty nadal wierz w jakieś baiciarskie historie, którymi ktoś cię trolluje. Tylko mam jedną prośbę. Zachowaj to dla siebie i nie przekazuj ich dalej bo są zwyczajnymi bzdurami i powielając te bzdury wycierasz sobie twarz.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nie chcesz wierzyć, to nie wierz. Twoje prawo. Ja to usłyszałem od osoby która była dość wysoko w strukturach, nie miała powodu by wymyślać takie historie, opowiadała to jako zabawne historyjki związane z próbami wzbicia się tej osoby w polityce. Jak chcesz, to popytaj chłopaków z koła Republikańskiego w Gdańsku jak pomniejsi członkowie biegali po nocy po Oliwie szukając wódeczki, bo się przełożonym skończyła i chcieli więcej, mimo że ledwo
nie miała powodu by wymyślać takie historie


@qwarqq: Oczywiście, że miała. Zrobić cię jak dziecko, lub go dyskredytować u kuców w co się dałeś wciągnąć i jeszcze te bzdury powtarzasz.

Ja to usłyszałem od osoby która była dość wysoko w strukturach


@qwarqq: Świetny argument. Mój dziadek znał hermana goringa i ten mu powiedział, że Hitler tak naprawdę lubił małe dziewczynki a chyba nie twierdzisz, że mój dziadek miał powód by
Oczywiście, że miała. Zrobić cię jak dziecko, lub go dyskredytować u kuców w co się dałeś wciągnąć i jeszcze te bzdury powtarzasz.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: O #!$%@?, wielki misterny plan XD KORWIN JADL JAJECZNICE, #!$%@? TE PRAWACKIE IDEOLOGIE, WYCOFUJE SIE!! XD Ta historia przy tym co ten człowiek #!$%@? oficjalnie, brzmi jak niewinny żarcik.
Ta historia przy tym co ten człowiek #!$%@? oficjalnie, brzmi jak niewinny żarcik.


@XpedobearX: Przecież ja nie piszę tutaj o korwinie tylko o tym, że ta historia jest grubymi nicmi szyta ze gospodarz wstaje robi 25 jaj po czym zostawia to #!$%@?, idzie sie kapac i myc zeby zaserwować goscia zimna jajecznice i #!$%@? w sumie 25 jajek do kosza bo nikt nie bedzie zimnej #!$%@?ł. Zimną jajecznicę to można psu