Wpis z mikrobloga

@h3lloya: znam pewna anegdotę ze środowiska korwinistów w Gdańsku.

Otóż jak się okazuje Korwin, mimo bycia bardzo bogatym człowiekiem, żydzi jak głupi na hotele i noclegi, i preferuje nocować u swoich popleczników, za darmo. No i jak przyjechał na wizytę jeden lokalny kuc przyjął go na nocleg. Popili i poszli spać. Rano kuc obudził się, Korwin jeszcze spał. W domu nocowało jeszcze kilka osób rodziny kuca, więc rzeczony kuc zrobił jajecznicę
  • Odpowiedz
obrazu emeryta w znoszonej bieliźnie ukrytkiem #!$%@?ącego jajecznicę dla 5 osób za którą nie zapłacił xD


@qwarqq: bo to było śniadanie, a nie obiad, a jak powszechnie wiadomo nie ma tylko darmowych obiadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@h3lloya: mają się za wielkich strategów, IQ over 9000, a prawda jest taka, że jakby stali się znaczącą siłą polityczną i u steru były te ludki na zdjęciu, to
  • Odpowiedz
@qwarqq: Ja jako były członek Młodych dla wolności miałem kiedyś przyjemność jeść kolację z Korwinem, tym jego pomagierem oskarżonym o zarażanie kiłą i paroma innymi osobami z partii, to Janusz w restauracji eleganckiej, drogiej wyciągnął z torby na laptopa paprykę w proszku i sypał normalnie na tatar.
  • Odpowiedz
@h3lloya: To że Janusz jest krulem jajuwy wiadomo nie od dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

– Robi dobrą jajecznicę – kroi do niej mięso, pomidory, cebulę. To jest bardziej takie danie jajeczne – chwali męża pani Dominika. Do przygotowania takiego posiłku potrzebuje kilku patelni, bo każdy składnik smaży osobno.

Właśnie to danie przygotował przyszłej żonie na jednej z pierwszych randek. – Zrobił mi pyszną jajecznicę. I to
  • Odpowiedz