Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek o moim #nierandkujzwykopem 2020 challenge rozmawiałam ostatnio ze znajomym który #!$%@? się do mnie ze mam gigawymagania.
Weźcie wy mi powiedzcie czy to są P O T E Z N E wymagania
1. Ogar - być ogarniętym przynajmniej jak ja i mieć łeb na karku (tez jak ja XD) tutaj chodzi o to ze w wielu 30 lat mamusia nie chodzi i nie sprząta za nim albo ciagle pożycza auto od starych (albo rodzice mu kupują auto żeby się #!$%@?) mimo ze zarabia tyle ze spokojnie sam mógłby mieć swoje
2. Pracbaza - ja nie daje #!$%@? co robi, ważne żeby nie był bezrobotny albo brał udziału w jakichś szemranych interesach (zarabiam tyle ze nie potrzebuje chłopa żeby mi kupował bzdety). Potencjalnie żeby można było dzielić ratę kredytu
3. wzrostnie daje #!$%@? o wzrost o ile sam nie ma problemu z moim
4. ryj nie jakiś dzwonnik z notre dame, taki na moim poziomie atrakcyjności będzie spoko. Generalnie taki co o siebie dba.
5. uzywki (odżywki #pdk) żadnych narkotyków, nie jebiacy papierosami albo marichuana, alkohol nie mam zastrzeżeń o ile to nie picie w stylu Seby z Widzewa
7. hobby fajnie by było jakby można podyskutować na jakieś tematy albo się czegoś ciekawego dowiedzieć, idealnie jakieś zainteresowania żeby miał swoje życie ALE to tak w sumie opcjonalnie

No powiedzcie mi czy ja wymagam za dużo? XD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 87
  • Odpowiedz
@PaulStanley: całkowicie normalne, ja bym dodał jeszcze punkt z taką ogólną i podstawową wiedzą o świecie, bo jak spotykam czasem różowe, które nie wiedzą jak przeliczyć procent kwoty w jednym działaniu na kalkulatorze, bo "Topkapi to trzeba na spokojnie usiąść", nie mają pojęcia kto jest premierem Polski, czy wierzą w jakieś szurskie teorie o braku ocieplenia klimatu, to autentycznie jebla można dostać.
Noo i w moim przypadku religijność byłaby trochę
  • Odpowiedz
@Topkapi: o to to to, nie wymagam żeby ktoś wiedział gdzie jest #!$%@? maczupikczu ale podstawowa orientacja chociażby w geografii Europy to podstawa

175 XD i boli bardzo jak zakładam jakieś standardowe szpilki
  • Odpowiedz
@PaulStanley: imo idealny wzrost, ale przy moich 180 to jak laska lubi na szpilkach chodzić, to niestety często nie podziela mojego entuzjazmu XD ale w sumie jak masz 175, to i często już Ci tych szpilek nie trzeba nawet.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: udowadniam ci, ze to co napisalas pierwotnie wcale nie oddaje nie ogarniecia. Ze pozyczanie auta (nieposiadajac swojego) od rodzicow zeby wiazac sie z nieogarem musi sie wiazac jeszcze z kilkoma warunkami : czestotliwosc pozyczania, brak dokladania sie do auta, zostawianie nie w takim stanie jak sie zastalo.

Podalem ci moj przyklad, gdzie pozyczam auto i nie mam swojego, a jednoczesnie uwazam, ze wiekszym nieogarnieciem byloby posiadanie auta, ktore nie
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Elo, nie znam nie oceniam ale może być tak że twój ziomek powiedział ci że masz gównowymagania bo masz brzydki ryjek/nie stanowisz wystarczającego wsparcia w stusunku do tego co zabierasz/jesteś nudna.
Tak tylko piszę bo czasami spotykam się z takimi pannami które serio mimo że są kumate to przez to że życie od nich niewiele wymaga, niewiele sobą reprezentują bo nie muszą ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@PaulStanley no ale jak masz 175cm wzrostu to i tak już widać że masz długie nogi jak nawet chodzisz w trampkach albo klapkach XD w szpilach już masz z 180-185 i jesteś wyższa od większości facetów, nie wiem czy to fajnie no chyba że tak lubisz
  • Odpowiedz
@Lemonex: sory pomyliłam nicki. Nie znoszę zapachu marychy, śmierdzi jak kocie siki, jak se kiedyś robiłeś to spoko ale ja nie chce tego widziec.
Co do wzrostu odpowiedziałam.

@rzuf22: no ale właśnie tak jest?
Raz się zgadzasz
  • Odpowiedz
@PaulStanley: wiem dlaczego kobiety zakładają szpilki i o to też mi chodziło - imo przy takim wzroście kobieta wygląda naturalnie tak dobrze, że nie musi się takimi butami wspomagać. No chyba, że ma jakoś nieproporcjonalnie krótkie nogi.
  • Odpowiedz