Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ma ktoś pojęcie czemu nagle przestało mi czytać kartę sim (taka ikona karty z wykrzyknikiem w środku, net mówi, że nie czyta karty) ale odbierać połączenia wciąż mogę, przestały również działać wszelkie słuchawki (jack + przejściówka na c), #!$%@? whatsappa i chrome, przytrzymanie klawisza blokady przestało pokazywać opcje restart i turn off i nie robi #!$%@? kompletnie nic, a do tego ten kwadracik po prawej (pic rel) nie reaguje w żaden sposób choć ekran jest cały i dotyk działa? XDDDD telefon to huawei p20 pro, wracając dziś po 18 z pracy normalnie słuchałam muzyki i #!$%@?
#telefony #elektronika #huawei #android ##!$%@?
haaaeee - ma ktoś pojęcie czemu nagle przestało mi czytać kartę sim (taka ikona karty...

źródło: comment_ChUMeLH0PjySh8zMBAbJdVRhNxKWYKCI.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Pawelczi: akurat pod względem zarządzania zdalnego czy działania w firmie jako narzędzia pracy to nie miałem przyjemności (lub nieprzyjemności) testować. w firmie mieliśmy służbowe iPhone, te się sprawdzały znakomicie. dla zwykłego szarego usera Samsung jest mniej problematyczny niż „chinczyki”, widzę to po rodzinie czy znajomych. osobiście zraziłem się do Huawei po modelu P10 i Honor bo wywalało aplikacje, lagowało itp. ogółem mówiąc - niezbyt stabilnie działały. Kiedyś byłem fanem HTC ale
  • Odpowiedz
@GrindujTopy to o czym mówisz faktycznie jest zmorą korpo i Samsungów (tam nikt nie tyka Chińczyków, chociaż wiem, że czysty soft by zrobił robotę). W iPhone nie było problemów z samą obsługa aplikacji (są też apki pisane na przeglądarkę z którymi jabłko nie dawało rady a androszit timelogi wczytuję) ale jej zależało na poszerzeniu możliwości od pracy na telefonie i zabrakło dostępu do plików i edycji pdf.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawelczi: oo hipokryzja widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ty lepiej wiesz kto kiedy jaki telefon zakupuje, ale jak piłeczka leci w drugą stronę to już się obraża ( ͡° ʖ̯ ͡°) jestem prostym użytkownikiem i stwierdzam co lepiej dla mnie działa, oczywiście na podstawie kilku telefonów ale nie pracuje w sklepie komórkowym ani nie jestem maniakiem jak ty. Jak kupuję to ma działać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haaaeee: cuda wianki ( ͡° ʖ̯ ͡°) , w moim telefonie zaś, dziwnie działa mi internet, tak jakby po 15-20 minutach korzystania przestawał działać i muszę resetować sieć żeby dalej korzystać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrindujTopy:
Wczoraj Xiaomi mi się podobnie wysypało. Nagle rozłączyło się z siecią i wyświetliło ikonkę, że nie ma karty SIM. Pomogło ponowne włożenie karty.
  • Odpowiedz