Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ma ktoś pojęcie czemu nagle przestało mi czytać kartę sim (taka ikona karty z wykrzyknikiem w środku, net mówi, że nie czyta karty) ale odbierać połączenia wciąż mogę, przestały również działać wszelkie słuchawki (jack + przejściówka na c), #!$%@? whatsappa i chrome, przytrzymanie klawisza blokady przestało pokazywać opcje restart i turn off i nie robi #!$%@? kompletnie nic, a do tego ten kwadracik po prawej (pic rel) nie reaguje w żaden sposób choć ekran jest cały i dotyk działa? XDDDD telefon to huawei p20 pro, wracając dziś po 18 z pracy normalnie słuchałam muzyki i #!$%@?
#telefony #elektronika #huawei #android ##!$%@?
haaaeee - ma ktoś pojęcie czemu nagle przestało mi czytać kartę sim (taka ikona karty...

źródło: comment_ChUMeLH0PjySh8zMBAbJdVRhNxKWYKCI.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki: nie restartuje się, nic się nie dzieje kompletnie, dopiero jak naciskam power żeby zablokować telefon, naciskam znów i wyświetla się normalnie ekran blokady i naciskam znów żeby zablokować to się łaskawie restartuje (co trwa z 5 min). po uruchomieniu nie zmienia się nic
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz miałem iPhone i to zanim ty wiedziałeś, że w ogóle istnieje (sprowadzane z UK z softem 1.1.4). Nie szczedze hajsu na telefon, jako że się znam, mogę sobie pozwolić na Xiaomi bo w razie problemów ogarnę problem sam (tak, informatyk here). Nie lubię iPhone, ale to moja sprawa dlaczego, #!$%@? mnie kilka rzeczy, aczkolwiek nie jestem takim zjebem jak Ty, żeby szydzić z kogoś, bo
a) jest biedniejszy i nie ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PokornyJanusz: kurcze no nie wydaje mi się. przesiadłam się po paru latach z ios na androida bo od iphone dostawałam szału macicy i migotania przedsionków
  • Odpowiedz
@GrindujTopy zdziwilbys się, ile może Twój Samsung narobić problemów zwyklemu użytkownikowi.
Samsung to zmora dla programistów w korpo, bo ich soft przy każdej aktualizacji zaczyna się żreć z aplikacjami pisanymi tylko dla np. danej firmy (mówię tu o potężnym korpo, nie o firemce typu Dulux), bo zbyt mocno ingerują w system i niemalze co chwilę coś się krzyczy (telefon jako tako działa, ale uprawnienia świrują, jak dochodzi opcja administratora zdalnego to już
  • Odpowiedz
@haaaeee spokojnie. Moja matka miała iPhone os 7 lat, #!$%@? 10tke i wziela S10 za moją rada, skoro ona daje sobie radę (a ona tworzyła legendy o osobach, które chciały zrobić zdjęcie i przypadkowo sformatowała telefon i ze strachu utopiła go w kiblu XD) to ty też dasz. Po prostu trafił cię niefart
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawelczi: no popatrz #!$%@? xD znasz mnie lepiej niż ktokolwiek, ja mieszkam za granicą biedaku i pierwszego iPhona odebrałem z salonu zanim ty jeszcze mogłeś zamówić z internetow. Dorośnij dzieciaku, android to gówno gorsze niż IOS i nic tego nie zmieni. Te twoje parametry to może pan sobie w dupę wsadzić jak system nie potrafi ich wykorzystać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawelczi: chciałem jeszcze zaznaczyć że to ty zacząłeś się rzucać, jak jakiś komunista który się piekli że ktoś może mieć inne zdanie niż on. Jak widzisz sam używam androida i mam prawo wyrażać o nim opinie, niekoniecznie wyzywając czyiś rodziców.
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz z telefonem jest jak z autem.
Maszyna aż gwizda, tylko czasem kierowca #!$%@?.
Rozumiem, że dokładnie znasz datę, kiedy importowalem z UK pierwszego iPhone 2g, już pewnie wiesz, że od dziecka to była moja pasja (serwis telefonów) i już w wieku 5lat znałem na pamięć budowę nokii banana, a w piórniku miałem torxy, kostki do gitary i pocięte karty do odłączania taśm.

No ale jak musisz sobie podbudowac ego to cisnij
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz jesteś takim ignorantem, że aż boli. Na temat konkretnie jakiej wersji, kompilacji androida się wypowiadasz, na jakim urzadzeniu, o jakim stanie zużycia baterii i jakim stanie ogólnym urządzenia (uptime, całkowity uptime, konkretna konfiguracja danego modelu, ile czasu był używany i ile zmian w systemie poszło)? Ty bladego pojęcia nie masz, na jakiej zasadzie działa android, bo jakbys wiedział, to byś ogarniał, że iOS również leci na linuxowym kernelu, tylko system jest
  • Odpowiedz