Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantokrator: Tylko jaką opozycję TVN atakuję jak jej praktycznie w tej kadencji nie ma?
PO czy KO się już nie liczy stąd sobie po nich jadą dla popularności.

Tu problemem tej stacji jest to jak szczują Kaczyńskim. Co każde fakty non stop główny news o PiS i Kaczyński. Nawet jak nic ciekawego nie zrobili to ciągną daną akcję od tygodni.
Non stop też traktują Brukselę jako alternatywny rząd w Polsce.

Z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: bo PiS i Kaczyński to socjalistyczny rak toczący Polskę, więc krytyka rządu to obowiązek każdego patrioty.
Polsat zrobił czystkę wewnętrzną i zmienił linię na propisowską, dlatego u pewnych ludzi uchodzi za "obiektywny".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantokrator: Widać mocno siadła ci propaganda anty pisowska.
Pewnie już według ciebie jestem zwolennikiem PiS i głosuje na nich cały mój ród aż do czwartej ciotki z pokolenia.

Warto czasem posłuchać czegoś obiektywnie i z dwóch stron. Inaczej niczym się nie różnisz od fanatyków PiS. Jesteś po prostu fanatykiem drugiej strony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: siadła propaganda :D a może po prostu nie jestem socjaluchem-zamordystą i patrzę dalej, niż kilka lat naprzód, hmmm?
A zwolennikiem jestes albo PiS, albo Razem albo jakiejś innej partii, która zwalcza zaradnych ludzi, a np. właścicieli mieszkań traktuje jak wrogów systemu. Jeden rak.
nie używa zwrotów ocennych typu "totalna opozycja"


@Pantokrator: Już po innych opiniach na temat tej telewizji widać, że innych nie oglądasz. Jednak to co napisałeś wyżej jest już beką samą w sobie :D

Określenie to ukuł szef Platformy Obywatelskiej mówiąc, ze PO będzie "opozycją totalną". To jest opis partii przez jej szefa, co tu ma do tego TVP?

Naprawdę warto czasami przełączyć TVN. Sam włączam często "Fakty", choć skręca mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantokrator: Zgadlem, że taki fanatyczny troll musi mnie przypisać do przeciwnego obozu by jego wizja małego świata w którym żyje się zgadzała.
Nie trafiłeś żadnej z tych partii a co do patologii mieszkań to nie raz o niej pisałem.

Świat nie jest tak prosty jak ci się wydaje i jak zaczniesz zarabiać swoje lub powyżej tej średniej, pożyjesz trochę i pogadasz z ludźmi o innych poglądach to może kiedyś to zrozumiesz.
@m0rgi: fanatyczny troll :D
Sorry, ale typowe pisowskie #!$%@? tu uskuteczniasz:
- wyzywanie rozmówcy od trolli, bez wdawania się w jakąkolwiek merytorykę
- nie jestem z PiS, ale NIE KRYTYKUJ TAK PIS CZŁOWIEKU, TO NIE JEST TAKA ZŁA PARTIA, a jak krytykujesz, to jesteś trollem i to fanatycznym!

Typowe. Lecisz na #czarnolisto i więcej twoich zaczepek nie będę oglądał. A mogłeś po prostu napisać "nie jestem z PiS, po prostu popieram
@Kapitalista777: matołku, ja po prostu bardzo mało telewizji oglądam.
Po prostu mam tyle rozumu, by pewne zjawiska z łatwością identyfikować.
Polsat zmienił nagle kurs na prorządowy i nagle pisowska hołota zaczęła pisać o jego obiektywizmie. Tragikomedia.

Określenie to ukuł szef Platformy Obywatelskiej mówiąc, ze PO będzie "opozycją totalną"


No i powiedział tak raz czy dwa, więc OBIEKTYWNA telewizja publiczna cały czas to powtarza, #!$%@?ąc to określenie jednoznacznie pejoratywnie.
Zresztą, tak samo
Wskaż proszę "antypolską propagandę" w TVN. Polaków krytykować jak najbardziej należy, bo to naród, w którym 45% głosujących ludzi zagłosowało za okradaniem całej reszty, a większość z pozostałych 55% wybrała niewiele lepiej. W tych warunkach "antypolskim" byłoby chyba twierdzenie, że Polacy są mądrzy i uczciwi, bo to oczywiste kłamstwo, które utrudnia zwalczanie przywar.


@Pantokrator: Nie, to 95% wybrało bycie okradanym (przecież wszystkie partie poza Konfederacją chciały rozszerzenia programu).

Wcześniej rządzili złodzieje,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantokrator: Czyli dalej okopujesz się w swoim obozie wymyślonego świata nazywając innych rakiem socjalizmu.
No cóż, nie ma dalej możliwości rozmowy z takimi fanami TVN lub jnnej, jedynie słusznej stacji w która głupio się zapatrują.
Jak nie chcesz do mnie pisać to nie odpisuj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kapitalista777: ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, że większość z tych 55% wybrała niewiele lepiej. Dobra, na człowieka tak ograniczonego umysłowo czasu marnować więcej nie zamierzam - na się rozpiszę, a do tępego łba nic nie dotrze. Ehhh.

Twoje pisanie, że PiS chce dobrze dla Polski to tragikomedia. Kładzenie Polakom do łbów najtańszej propagandy, kupowanie głosów za pieniądze, które powinny iść na rozwój, obniżanie wieku emerytalnego, masowe uzależnianie ludzi od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapitalista777: odnioslem się do bzdur, które napisałeś. To, czemu teraz Polska się rozwija, jest zbyt skomplikowanym procesem i nie podałes nawet, jakiez to decyzje PiS tak ten rozwój napędziły. A odpowiedź brzmi: ani PiS, ani PO nie zrobiły zbyt wiele dla gospodarki, ale PiS totalnie zdegenerował i zdemoralizował społeczeństwo i tego już nie naprawisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kapitalista777: D :D dobra pisiaczku, doszlismy do momentu, w którym piszesz kłamstwa tak absurdalne, że pozostaje mi wrzucić cię na #czarnolisto - po prostu tak jak pisałem, masz b. niskie IQ, nie czytasz ze zrozumieniem i nawet jeśli widzisz emocnonalny, propagandowy ściek jakim jest TVP, to twój mikry rozumek nie potrafi nawet obiektywnie ocenić tego co widzi. Tym się różnimy - jak rządziło PO, zwalczałem PO, rządzi PiS, zwalczam PiS, bo
@Pantokrator: #!$%@? w ręku trzymasz, a nie stronę Polski

Ja piętnowałem PO, gdy Ty jeszcze nie wiedziałeś, kto to jest "premier". I dziś mam moralne prawo #!$%@?ć PiS za to, za co zasługują, jak socjale i głupie pomysły gospodarcze.

Tak że z amebą nie mam o czym rozmawiać. Idź wyzywać każdego, kto nie jest psychofanatykiem PO do siebie na wieś.

Nara, pecie.
@Kapitalista777: ty kapitalistą jesteś chyba po przeczytaniu pobieżnie książki do przedsiębiorczości. Naginasz fakty i w piźd$ie mam co tam pi3rd0li tvp czy tvn. Ale Twoje teorie brzmią w tak laicki sposób, stek ogólników i manipulacji. Na temat finansów publicznych kolega wie tyle co mu powie któraś z tych telewizji, jak tam sektor samorządowy? czujesz jak dupa Cię boli, czy aż tak przywykłeś że uważasz to za dobre rozwiązanie i prawdę, niedorozwinięty