Wpis z mikrobloga

fakty TVN od dawna wypadają całkiem obiektywnie, do tego w programach tej stacji regularnie gości Konfederacja, jest pełen pluralizm. Za to TVP. O boże, o #!$%@?.


@Pantokrator: Opozycja przecież bojkotuje TVP więc do kogo pretensja że ich tam nie ma?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MatPL1122: i taką krytykę to ja lubię i mogę się z tym w pełni zgodzič. Ja TVN bronič specjalnie nie zamierzam, po prostu nie demonizujmy ten stacji. Wady i błędy i kłamstwa należy wypominać, ale warto też dostrzegać dobrą robotę, a tej na swoim koncie mają sporo. Wkurza mnie, jak relacjonują dla przykładu konflikt w Syrii, hoplofobia też się tu i ówdzie przebija, ale ogółem - no mogłoby byč dużo
  • Odpowiedz
TVP nie prezentuje żadnego pluralizmu i obiektywizmu, to, że opozycja ten ściek bojkotuje, to nie przyczyna, tylko skutek.


@Pantokrator: Bzdura. Powinni tam chodzić i wytykać a nie oddawać pole walkowerem. Wszak TVP oglądają zapewne głównie wybory PiS-u. Kto przy zdrowych zmysłach olewa taką szansę? Ano debilna opozycja. Tak samo z głosowaniem które zbojkotowali a mogli wygrać.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Jeżeli idzie o bliski wschód to wydaje mi się, że tylko Kraśko jest w stanie merytorycznie prowadzic newsy w BiŚ na ten temat. Śiedział tam swego czasu wie jak tamten świat działa i wie że nie da się przełożyć Euro/usa demokracji na tamte rejony od tak orzez co zadaje konkretniejsze pytania, nie ma takich uprzedzeń od startu, że np. Assad to zło wcielone itd. Dzięki czemu leoiej się tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapitalista777: :D tak, oczywiście mają świadomość. Powtórzę - TVN krytykuje też opozycję, nie organizuje nagonek zgodnie z chwilową potrzebą polityczną, nie używa zwrotów ocennych typu "totalna opozycja", nie prowadzi kampanii szkalowania Konfederacji opartej w 100% na emocjach itd. itp. Że ma odchyłę lewicową? Jakbyś miał to 85IQ chociaż, to byś zauważył, że już to pisałem, więc twoje pisanie kwalifikuje się do kategorii "wysryw".

I usuń konto człowieku, bo obrażasz kapitalizm.
  • Odpowiedz