Wpis z mikrobloga

@ShowMeUrBebzon: pamiętam jak przechodziłem kampanie krzyżowca tą drogę taką długą i była tam jedna misja trudna że nie mogłem niczego postawić poza zamkiem bo mi przeciwnik wszystko palił i burzył ciągle i nie mogłem tego upilnować i przegrywałem. No to sobie wymyśliłem że zrobię zamek tak zwany zamknięty. Otoczyłem się murem i nic nie budowałem poza zamkiem w środku zbudowałem kilka warsztatów do łuków i do pik i tak sobie siedziałem
  • Odpowiedz
@ShowMeUrBebzon Ja zawsze sprawdzałem czy assasyni idą przy pomocy katedry. Jak w u przeciwnika w zamku widziałeś białe ruchome punkty to byli to assasyni.

Na assasynów najlepsza była fosa
  • Odpowiedz
@ShowMeUrBebzon Był sposób aby #!$%@?ć assasynów z murami. Niski i wysoki mur. Wysoki od strony fosy. Jak ktoś zakopie fose to assasyni wejdą na wysoki mur, ale nie mogą przejść na niski.
  • Odpowiedz
@ShowMeUrBebzon: Ta gra pół roku po premierze kompletnie straciła sens. Nikt nie stawiał już nigdzie murów, ani nawet nie gromadził żywności, tylko cały hajs w żelazo, sprzedawał broń, rekrutował 200 asasynów po pięciu minutach i kończył mapę.
  • Odpowiedz