Wpis z mikrobloga

recenzja myszki wertykalnej Alfawise
Ergonomiczna, wygodna i dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam i polecam
Tylko ok 27zł

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

➡️ Myszkę posiadam od około roku. W zestawie mamy myszkę, adapter USB i instrukcja obsługi po angielsku. Wszystko przychodzi w prostym małym pudełku, myszka owinięta w folię b--------a.

Myszka Alfawise ma wyjątkowy ergonomiczny kształt, dzięki czemu trzymając ją ręka znajduje się w naturalnej pozycji. Nie obciąża ramienia i nadgarstka i pozwala pracować komfortowo przez wiele godzin. Dlatego ją kupiłem i to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy pierwszym kontakcie z taką myszka jest dziwne uczucie. Trzeba się do niej przyzwyczaić. Ale nie trwa to długo i potem są już same korzyści. Jest wygodna.

Ergonomia to jej największą zaleta. Ale poza tym też dobrze działa. Jest dokładna i szybka. Nie gram w gry i do tego się nie nadaje pewnie. Ale do pracy "biurowej" jest bardzo dobra.

Myszka posiada 5 przycisków:
- prawy i lewy klik
- cofnij / powtórz
- scroll

Do tego regulacja DPI (400/800/1200/1600).
Do używania nie potrzebujemy żadnych sterowników, działa od razu po włożeniu adaptera do USB komputera. Zasilana 2 bateriami AAA.

Polecam osobom długo siedzącym przy komputerze. Naprawdę działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️myszka wertykalna Alfawise
⏩6.99$ (ok 27zł)
▶️Kod (czarna): 11AWM02A11
▶️Szara w App
Dostawa od 0.67$

#gearbest #alfawise #myszka #sebeksspoleca #chinskiecuda #itemyzchin #chinskierecenzje

sebekss - recenzja myszki wertykalnej Alfawise❗
Ergonomiczna, wygodna i dobra ( ͡° ͜...

źródło: comment_UDS4elLsmM9EOUGExbvcUGeVw7yy0ufs.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@ksiak możliwe, że to klon Tracera. Chińczycy lubią inspirować się innymi( ͡º ͜ʖ͡º)
Myszka do normalnej obsługi komputera jest naprawdę dobra
  • Odpowiedz