Wpis z mikrobloga

@Pawel993: o, to ja mam jeden i ten sam lokal od lat na pierwsze randki, nawet ten sam stolik za każdym razem. Trochę już mnie nudzi to miejsce, ale nigdzie indziej nie ma tak perfekcyjnych warunków XD
No i kiedyś tam miałem taki okres, że co przychodziłem z nową różową, to zawsze był dokładnie ten sam barman. Pewnego razu podbił i specjalnie odpalił dla nas świeczki, rzuciłem mu oczywiście później
  • Odpowiedz
@Pawel993: ja kiedyś kelnerce załatwiłem zwolnienie z pracy, byłem w tej samej knajpie chyba 3 raz w jednym tygodniu, a kelnerka z tekstem w stylu "o kolejną przyprowadziłes w tym tygodniu", była inba, był manager, skończyło się na tym że na własną rękę znalazłem numer do właściciela, umówiłem się z nim na kawę, wyjaśniłem sytuację i pożegnał się z pracownica
  • Odpowiedz
"o kolejną przyprowadziłes w tym tygodniu"


@Deska_o0: no bo to jest mega słabe ze strony kelnerki ;/

trzeba bylo pocisnąć "a co zazdrosna jesteś?" ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
trzeba bylo pocisnąć "a co zazdrosna jesteś?"


@Pawel993: byla, ale z wielorybami nie dyskutuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwłaszcza kiedy zachowują się zupełnie nieodpowiednio do stanowiska które piastują, warto dodać że kawiarnia z tych lepszych gdzie espresso to koszt 10pln a cała reszta powyżej 20
  • Odpowiedz
Też od paru lat mam takie miejsce, ale w moim przypadku to jeden z dachów warszawskiego liceum. Przechodzimy z laską przez płot, potem wdrapujemy się na dach i robimy tam sobie piknik. Wszystkie dziewczyny są wniebowzięte. Polecam spróbować każdemu jak znacie jakiś dobry dach. Ale w moim przypadku przywitać mnie mogą tylko gołębie
  • Odpowiedz