Wpis z mikrobloga

'Przecieki' okazały się prawdziwe, Ibanez pokazał nowe JEMy. Jako fan marki jestem raczej zawiedziony, magnesy spoko cała reszta na minus. I skąd #!$%@? ta moda na pokrywanie wszystkiego złotem? Mnóstwo sygnatur teraz tak ma, to jakaś moda wśród młodszych gitarzystów? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przynajmniej portfel bezpieczny, dzięki Stefan.

#gitara #ibanez #gitaraelektryczna
  • 7
@krul_goblinuw: Może ktoś mu powinien powiedzieć, że da się to zrobić inaczej. I że jakby miał OFR, to by nie miał problemu z naciągiem sprężyn :D
A całkiem serio, to coś mi się zdaje, że jemu akurat struny zmienia jakiś techniczny i że on już zapomniał, jak to się robi.
@Mr_Hand_of_Fate: trochę mi się wydaje, że po prostu koniecznie chciał wcisnąć coś 'świeżego' do nowej gitary, bo kiedy pojawił się JEM, to wiadomo, tu monkey grip, tu lion's claw, tu #!$%@? podstrunnica z kwiatkami itp. Teraz mu niewiele zostało do zmieniania, to zrobili ładne przykrywki na przetworniki (to już wcześniej testowali) i płytkę na magnesy.
@krul_goblinuw: No jasne, to chwyt marketingowy. Choć muszę przyznać, że płytka na magnes to fajny pomysł. Niemniej przedstawianie tego jak jakiejś totalnej rewolucji, która zmieni postrzeganie tego, czym jest gitara, budzi raczej politowanie. Trochę jak reklamy laptopów w Media Markt.