Wpis z mikrobloga

#uk #kuchnia

Ale dziś kuchenne rewolucje moim w biurze w Anglii zrobiłem xD Jestem jedynym polakiem tutaj, więc dla mnie to nic nadzwyczajnego... ale do rzeczy.

Zapomniałem wczoraj przygotować sobie obiadu na dziś, więc wziąłem zupę w puszce i ryż do mikrofalówki, po czym połączyłem oba.
Po chwili przyszedł do kuchni kierownik, spojarzał wielkimi oczami na moją zupę, spojrzał na mnie, znowu na zupę i zdumiony powiedział 'o k---a, to jest genialne'. Chwilę później dwaj koledzy przechodząc rzucili okiem na to co jadłem i znowu 'O k---a zupa z ryżem? W życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby zupę z ryżem połączyć? Ale to jest proste i genialne'.

Teraz całe biuro gada o mojej zupie z ryżem, kilka osób do mnie przyszło i powiedzieli, że dobrze to wymyśliłem, bo im by nie przyszło do głowy, żeby ryż z zupą połączyć xD
Jedna koleżanka pożyczyła od kolegi torebkę ryżu i idzie go dodać do swojej zupy, a inni zarzekają, że muszą zrobić to samo xD
t.....r - #uk #kuchnia 

Ale dziś kuchenne rewolucje moim w biurze w Anglii zrobiłe...

źródło: comment_XPkOcaadHVGStp9CT7GlGATnEvnY8bQe.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tytanowy_kalafior: Anglia to stan umyslu, mleko do herbaty namietnie, ale ryz do zupy jeszcze ze 100 lat by potrzebowali na ten wynalazek.
Najlepsze, ze oni mysla, ze ich kuchnia jest skomplikowana i pelna smakow gdy 90% spoleczenstwa zasuwa gotowce z marketow w mikrofali i niesmiertelnego fiszandchipsa.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: akurat szlugi w uk to wole kręcone xD


@DVAAID: Wszyscy wolą kręcone chyba że ktoś rozdaje sklepowe za darmo na przerwie, tak samo jak wszyscy wolą paprykarz szczeciński z promocji za złotówkę niż szynke 70zł/kg bo lepiej smakuje, kiedyś słyszałem że najsmaczniejsza jest pitca margarita ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: No akurat jakościowo dobry tytoń do skręcania ( a nie jakieś gowno od pakola) zdecydowanie lepiej smakuje niż sklepowe fajki w UK. Nie będę w tej opinii odosobniony, jak i kompletnie pomijam kwestie ceny w tym momencie. Wyślij ktoś mi z uk gold leafa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@SirMattBusby: tu nie chodzi o ryż w zupie tylko o to, że nikt nie pomyślał że to można połączyć. Masz kilka xD żeby ci nie brakło: xD xD xD xD xD xD
  • Odpowiedz