Wpis z mikrobloga

Panowie co myślicie o mustangu na pierwszy samochód? Miesiąc temu zdałem prawko i od tego czasu przejrzałem już z milion stron o samochodach. Mam 19 lat dlatego rówieśnicy mi odradzają że to bardziej bestia nie samochód ale mam wrażenie że trochę ich piecze że stać mnie na niego. Ale tak szczerze czy wy w moim wieku i z moim zerowym doświadczeniem za kółkiem kupilibyście Mustanga tego ze zdjecia?

#motoryzacja #auto #samochod #samochody
korporacion - Panowie co myślicie o mustangu na pierwszy samochód? Miesiąc temu zdałe...

źródło: comment_fSiXTI8GHW13zh4E2xw6ZCZv6lNYZmWD.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@korporacion: Nie potrzebujesz niczego tego na pierwsze autko. Hajsik sobie zostaw, kup coś tańszego, mniejszego, naucz się jeździć a potem kupisz sobie co chcesz.
  • Odpowiedz
@rechozord: To oczywiście troll, ale moc nie zabija. Zabija głupota. Pierwsze auto, jakim moja córka jeździła po zrobieniu prawka, to było moje auto, czyli 286 KM. Mam monitoring GPS tego auta. Prędkość nie przekroczona ani razu.
  • Odpowiedz
@korporacion: Masz rozsądek w głowie i kase w portfelu to bierz. Moje motto życiowe to "nie nauczysz się pływać w brodziku". Pierwsze moto to literek, 2.7 sek do setki, żyję ale po pierwszym sezonie wyrasta dodatkowa para oczu, po kolejnym kolejna. Moc nie zabija, zabija głupota.
  • Odpowiedz