Wpis z mikrobloga

Panowie co myślicie o mustangu na pierwszy samochód? Miesiąc temu zdałem prawko i od tego czasu przejrzałem już z milion stron o samochodach. Mam 19 lat dlatego rówieśnicy mi odradzają że to bardziej bestia nie samochód ale mam wrażenie że trochę ich piecze że stać mnie na niego. Ale tak szczerze czy wy w moim wieku i z moim zerowym doświadczeniem za kółkiem kupilibyście Mustanga tego ze zdjecia?

#motoryzacja #auto #samochod #samochody
korporacion - Panowie co myślicie o mustangu na pierwszy samochód? Miesiąc temu zdałe...

źródło: comment_fSiXTI8GHW13zh4E2xw6ZCZv6lNYZmWD.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja od samego zdania prawa jazdy jeździłem hondą CRV pierwszej generacji. ok 130KM. I wiesz co? To był błąd, chociaż nie ja to auto kupiłem. Teraz na twoim miejscu kupiłbym coś w stylu peugeota 206 z jakimś 1.6 czy fiata punto. Kup coś małego, ale niekoniecznie matiza. Ma wyjeżdżać pod górkę (czasem nie jest to oczywiste xD) i trzymać się na drodze. Nie zabij się, naucz się jeździć a wtedy kup sobie
  • Odpowiedz
Jeżeli to nie zarzutka to stanowczo odradzam. Jak już tak bardzo chcesz mustanga to szukaj V6 bo V8 może Ci szybko pokazać twoje miejsce w szeregu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek z twoim zerowym doświadczeniem radziłbym poturlać swoje cztery litery z rok - dwa jakimś golfem albo A3 i potem pomyśleć o koniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@korporacion: Według mnie szkoda kasy jak ma to być pierwszy samochód. Kup najpierw jakiegoś kompakta typu A-klasa czy inny Golf i pojeździj rok. Te 30-pare godzin podczas nauki jardy to za mało żeby jeździć tak dużym wozem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: szczerze? Na piewszy samochód to jakiś diesel. Serio. Nauczysz się dbać o samochód.

Ludzie którzy jeździli benzyną na początku mają durne nawyki, typu odpalanie samochodu natychmiast po przekreceniu kluczyka. Odczekaj te 3 sekundy az komputer posprawdza wszystko...

Za kilka lat kup sobie mustanga.
  • Odpowiedz
  • 0
@korporacion Ja miałem 20 letnie 150 konne BMW jako pierwsze auto gdzie jedynym system bezpieczeństwa były pasy i jakoś żyję ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak masz głowę na karku i rozum to nic sobie nie zrobisz. Idiota nawet w Seicento się zabije.
  • Odpowiedz