Wpis z mikrobloga

Mireczki, ogarnąłem już w miarę tego całego Deep Fake'a i jestem gotowy zrobić pierwszy projekt, który ma ręce i nogi. Postanowiłem podmienić twarz Wiedźminowi na Stevena Seagala. Póki co wychodzi całkiem nieźle. Jeśli chcesz, żebym Cię zawołał do efektu finałowego, zaplusuj komentarz poniżej.

#witcher #wiedzmin #film #seriale #deepfake #netflix
Rimfire - Mireczki, ogarnąłem już w miarę tego całego Deep Fake'a i jestem gotowy zro...

źródło: comment_8ZhGmhmPqkPeXidf52gXFqdxipHdnkMJ.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mustafas00: Bez karty graficznej z 8GB chyba się nie da odpalić trainingu pod 128x128 o ile dobrze kojarzę z forum. Używam zestawu kilkunastu programów napisanych przez deepfake'owych maniaków i udostępnionych na githubie plus Premiere Pro i jeszcze kilku do obróbki. Metodą prób i błędów dobrałem sobie te, które dawały najlepsze efekty na default ustawieniach.
  • Odpowiedz
@Rimfire: Myślałem, że w kilka godzin się zrobi, raz, że nie zostawię kompa na kilka dni renderowania, bo inne rzeczy też chciałbym na komputerze robić, a po drugie trzeba by pogłówkować jakie częstotliwości każdego podzespołu ustawić, żeby nic się nie zjarało w ciągu 100h. Zwykła karta graficzna pod maksymalnym i długim obciążeniu może się zjarać nawet na referencyjnych częstotliwościach, np. kopacze walut obniżają.
  • Odpowiedz