Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Megasuper: Może jest wysoka. Wy macie instynkt, który nakazuje wam myśleć o ruc#aniu innych nawet jak jesteście w związku, a kobiety chcą się czuć bezpiecznie przy mężczyźnie więc podświadomie chcą wyższego. Ja jestem karłem 158 więc mój chłopak ma 172cm i jest super. Moja koleżanka jest jeszcze większym karłem bo ma 149 cm i jej chłopak ma 160 cm. Dobrze by po prostu był wyższy, nie musi mieć od razu 180
@Megasuper jakby facet chciał szczupłą laskę a pisały do niego cigle grubaski, które by chciały zmienić jego zdanie i miały super charakter, ale kompletnie go nie pociagaly fizycznie, to już to widzę jak by super charakter tej laski coś dla niego znaczył xd i też by można było pisać że wybieranie laski po wyglądzie jest puste. Ale wiadomo, kobiety nie mogą mieć wymagań xd hipokryci tacy że ja pie***le xd
@Megasuper: #!$%@? ogarnięcie stuleje, że laski chcą faceta wyższego, nawet te kilka cm, bo wtedy czują się przy nim bezpiecznie a baby tego potrzebują. Jeśli jesteś karłem, niższym od niej, to #!$%@? najzwyklej na świecie nie mają tego poczucia, że mają obok siebie silnego mężczyznę tylko jakiegoś #!$%@? którego sama będzie musiała bronić XD i tak ma na prawdę większość lasek.
@Megasuper: jeżeli ma 178 cm wzrostu, to na polskie warunki jest bardzo wysoka, nic dziwnego, że szuka wyższego faceta, tak jak faceci zazwyczaj szukają niższej i chudszej

wykop przedawkowany