Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VanGogh: To twoje zdjecie czy z neta?

Edit: myslalem, ze to jakies manipulacje ze strony opa (podbity kontrast czy coś) ale to serio jest tak zrobione (o boże o #!$%@?)

6:26
  • Odpowiedz
@edgar_k: Co do smart tv, niestety są inne na rynku. Kupowałem jakiś czas temu telewizor i byłem przekonany, ze jest smart, ale smart to ma tylko w nazwie i ma po prostu jakiś system Sony z trzema programami na krzyż zamiast androida
  • Odpowiedz
@VanGogh: Trochę #!$%@?, ale na co dzień zupełnie niewidoczne także nie ma co kręcić małysza.


Generalnie to brakuje jakiejś minimalnej nakładki. Coś jak na tym filmiku u "kolegi" Hyundaia. Może zaczną dodawać.

@Eco999: te kamery w miejscu zegarów to przekozak - od kiedy Demuro to pokazał w którymś top hyundaiu, wkurzam się za każdym razem gdy pomyślę że nie jest to absolutny standard w każdym aucie ( ͠°
  • Odpowiedz
Pewnie jest tak dlatego że podczas konstruowania nie przewidziano takiej ewentualności a później na szybko wepchali gotowy ekran od innego modelu bo moda. Myśle że jednak podczas używania nie zauważalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VanGogh: ekrany wirtualne są zajebiste. Można sobie je spersonalizować, wyświetlić mapę z nawigacji itd. Jednak to co zrobili w tej Kii wydawało mi się tak nieprawdopodobne, że podejrzewałem zarzutkę. Jak można to było tak #!$%@?ć?
  • Odpowiedz
@Dzyszla: są tradycyjne w standardzie. Cyfrowe są w opcjonalnym pakiecie za 7k razem z większym ekranem multimediów, audio JBL i ładowarką indukcyjną. Mam to auto, tylko jeszcze z poprzedniego rocznika, gdy cyfrowych nie oferowali.
  • Odpowiedz