Wpis z mikrobloga

PROJEKT FILIP

Romantyczna kolacja, spacer przy zachodzie słońca w centrum miasta a potem długie namiętne chwile u niego... mmm już jutro się z nim spotkam na Nowym Świecie....

OTÓŻ NIE! Hehehe!

Kontrowersyjny projekt mający na celu pokazanie wszystkim #przegryw że wszystkie te pseudowywody że wyrwiesz na Tinderze tylko musisz kreatywnie zagadać jest gówno warte.
Na hej co tam nie odpisuje? Spokojnie, w tym projekcie wszystkie odpisywały na kreatywną wiadomość ":)" albo same zagadywały.
Pokażmy że #p0lka to p0lka i nie dla niej Chad Thundercock Filipek!.

Póki co z paroma jestem umówiony na jutro w to samo miejsce ależ będzie rozczarowania szykuję sobie popcorn :)

Psy szczekają a karawana jedzie dalej! Może to nie Klaudiusz ale pora kontynuować to dzieło, sami oceńcie :)

Pod tagiem #projektfilip znajdziecie wszystko

No to pora na parę screenów z umówieniem spotkań plus desperacja Patki p0lki żeby Chad nie zrezygnował przypadkiem i bonusik z ciastkiem. Jeden tutaj reszta w komentarzach :)

#tinder #p0lka #badoo #logikarozowychpaskow #przegryw #projektfilip #klaudiusz #dziewczynybeztabu
Pobierz paranorman - PROJEKT FILIP

Romantyczna kolacja, spacer przy zachodzie słońca w cen...
źródło: comment_p3jPW59KhG2a2Jdh3KiKBgu7We3RLz8V.jpg
  • 157
@Lilijann: No dobra, a ta p0lka która typ zwyzywał od #!$%@? a mimo to chciała się z nim spotkać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem że we tym tez nie widzisz nic dziwnego, bo był niezły kwik różowych (tu jeszcze takiego nie ma ale akcja się jeszcze nie odbyła) pod projektem klaudiusz gdzie typ dosłownie szmacił i poniżał różowe a one sie jeszcze cieszyły xDDD
@paranorman: elo, redpillers here. Odkrywacie dżungle Ameryki Południowej na nowo? Pytam, bo Klaudiusz już był, a większość z was nowocioty nawet nie kojarzy pierwotnej inspiracji janusza_pol jaką był catfish man xD Wygooglujcie sobie tą perełkę.
Nie wiem co tam chcecie ugrać, ale spoko, bawcie się. Tylko potem nie płaczcie w tym blackpillu, bo przypominam, że czarna pigułka jest dla ciot. Generalnie, ludzie atrakcyjni przyciągają ludzi z szerokiego wachlarza: zarówno na swoim
@George_Constanza Takiego czegoś nie pochwalam u kobiet i myślę, że uświadomianie ich dobrze zrobi, to akurat drastyczny sposób, ale może coś dający, odkrywający prawdę. Robią sobie krzywdę pozwoleniem na poniżanie, a zachwyt wyglądem zewnętrznym bardzo szybko mija. Pozostaje krzywda i brak szacunku. Ale jak ludzie karmią się takimi filmami jak 365 dni to co zrobisz...
@TUendakbaocmzbyenrski: a miejcie sobie. Tylko robicie to w taki sposób, a przyklaskują temu ludzie w taki sposób, iż wychodzi obraz tłumu nieświadomych-oświeconych. Zupełnie jakbyście tego nie wiedzieli, serio. Sztuką życia jest pogodzenie się z pewnymi rzeczami i życie swoim. I tak umrzesz, więc po #!$%@?? Z resztą, życie nie ma sensu i wartości, mówię to jako nihilista. Pogodziłem się z kilkoma rzeczami np. jestem niski, choć wierzyłem, że do 21 roku
@SledziuXD Już odniosłam się do Klaudiusza w poprzednim komentarzu, natomiast dyskutuję o Filipie czyli wykreowanym kolesiu trafiającym w gusta części kobiet, który nie robi im krzywdy, odnosi się z szacunkiem i ogólnie nie ma fajerwerków. Natomiast użytkownik Passarinho wytłumaczył mi, że chodzi o zdemaskowanie podejścia kobiet do ,,wyrafinowanej i ciekawej gadki"- wcale jej nie potrzebują jeśli facet jest przystojny. Uważam jednak, że miałoby to większy sens gdybyśmy mogli porównać te same kobiety