Wpis z mikrobloga

PROJEKT FILIP

Romantyczna kolacja, spacer przy zachodzie słońca w centrum miasta a potem długie namiętne chwile u niego... mmm już jutro się z nim spotkam na Nowym Świecie....

OTÓŻ NIE! Hehehe!

Kontrowersyjny projekt mający na celu pokazanie wszystkim #przegryw że wszystkie te pseudowywody że wyrwiesz na Tinderze tylko musisz kreatywnie zagadać jest gówno warte.
Na hej co tam nie odpisuje? Spokojnie, w tym projekcie wszystkie odpisywały na kreatywną wiadomość ":)" albo same zagadywały.
Pokażmy że #p0lka to p0lka i nie dla niej Chad Thundercock Filipek!.

Póki co z paroma jestem umówiony na jutro w to samo miejsce ależ będzie rozczarowania szykuję sobie popcorn :)

Psy szczekają a karawana jedzie dalej! Może to nie Klaudiusz ale pora kontynuować to dzieło, sami oceńcie :)

Pod tagiem #projektfilip znajdziecie wszystko

No to pora na parę screenów z umówieniem spotkań plus desperacja Patki p0lki żeby Chad nie zrezygnował przypadkiem i bonusik z ciastkiem. Jeden tutaj reszta w komentarzach :)

#tinder #p0lka #badoo #logikarozowychpaskow #przegryw #projektfilip #klaudiusz #dziewczynybeztabu
paranorman - PROJEKT FILIP

Romantyczna kolacja, spacer przy zachodzie słońca w cen...

źródło: comment_p3jPW59KhG2a2Jdh3KiKBgu7We3RLz8V.jpg

Pobierz
  • 157
@paranorman: najlepsze że te dziewczyny przyjdą na miejsce. Obczaja że je wystawił. Zadzwonią do jednego z 10 orbiterow że jednak ma czas dzisiaj i czy po nią przyjedzie. Wypije kawę poplotkuje. I tyle z twojego #!$%@? projektu dla wykop.pl gdzie siedzą trolle i debile na tagach na których to shitpostujesz.
@paranorman ja #!$%@? juz sie mialem smiac z przegrywow że znowu kolejna akcja w stylu "klaudiusz" ale to co Ty wyczyniasz teraz to jest złoto XD, na nowo przezywac to i brechtać sie podczas czytania tych skrinów to jest coś extra, masz u mnie dożywotniego plusa za to gościu ( ͡º ͜ʖ͡º). Mi też kiedys wyszła akcja, w sumie przypadkowo sam sie chcialem przekonać o p0lkach i
To jest tak głupie, że brak mi słów. Jestem zaskoczony, że w aplikacji, gdzie paruje się na podstawie WYGLĄDU ktoś zwraca uwagę na WYGLĄD. Jestem zaskoczony, że dziewczyny, którym częściej nie piszesz nic złego, są zainteresowane SPOTKANIEM - przecież zainstalowały apkę służącą do SPOTYKANIA SIĘ. GENIUSZ! Projekt udowadnia tylko, ile tu jest piwniczaków zainteresowanych #!$%@? płci przeciwnej.
@SledziuXD
@dawcza836
@ukryty_matematyk
@Passarinho
@TUendakbaocmzbyenrski
@George_Constanza

AAAAAAAAA KOMEDIA KABARET KOBIETY CHCĄ SIĘ UMÓWIĆ Z MIŁYM CZŁOWIEKIEM KTÓRY W DODATKU JEST ATRAKCYJNY FIZYCZNIE DLA NICH BOZE NIE WYTRZYMAM XDDDD MAREK CHODZ NA WYKOP STARY NIE UWIERZYSZ JAKIE TE KOBIETY SĄ NIENORMALNE AAAA XdDdxFdD PUSTE TE BABY HEHE PATRZO NA WYGLĄD NA APCE SŁUŻĄCEJ DO PATRZENIA NA WYGLĄD XD

█ █ ▀█▀

Chłopie jakbyś ty jeszcze był chamem i by na ciebie
@Lilijann:

Spokojnie, w tym projekcie wszystkie odpisywały na kreatywną wiadomość ":)" albo same zagadywały.

Tu nie chodzi o to, że p0lki umówią się z Chadem nawet jeśli on im sra do ryja. OP pokazuje, że te brednie typu "musisz mieć dobrą gadkę; musisz ją zainteresować nietuzinkowym tekstem; samo 'hej' nie wystarczy - wykaż się" nie mają żadnego znaczenia, jeśli facet jest przystojny.
OP prowadzi rozmowę w najnormalniejszy, zwykły sposób, jak flaki