Wpis z mikrobloga

Mam problem z moim facetem,który powoduje że oddalamy się od siebie.

Nie chodzi tu o jego charakter, ani rzeczy związane z zachowaniem,ale o jego styl ubioru i prezentowania się. Mianowicie można to podpiąć pod określenie c#$%y. Przeszkadzają mi w nim długie włosy,oraz to że kupuje sobie ubrania uni-sex. Dodajcie do tego to,że chłopak jest młody (ja i on jesteśmy rówieśnikami - 25 lat), drobny i szczupły co mi osobiście nie przeszkadza,ale połączcie to z ubraniami "pomiędzy" oraz długimi włosami.

Kocham go strasznie,ale jednak z miesiąca na miesiąc odkąd razem mieszkamy zaczyna mi to przeszkadzać. Gdyby ściął włosy (czego uparcie nie chce) to byłoby pół biedy. Najbardziej spaliłam się z wstydu gdy podszedł zapłacić za jedzenie na randce na którą mnie zaprosił a ekspedjentka zwróciła się do niego na "Pani".

Czy jest jakakolwiek metoda niewprost na to,aby zmienił swój wygląd ? (ubrania i włosy) Bo biorąc pod uwagę charakter to w przeciwieństwie do zniewieściałego stylu i ubioru jest naprawdę męski i dominujący. Mówiąc mu wprost "zetnij włosy lub zacznij wyglądać jak facet" wybuchają potężne awantury.
#zwiazki
  • 13
@zagulal bardzo łatwo to powiedzieć w sytuacji, kiedy mija rok od związku i wszystkie inne rzeczy bardzo dobrze funkcjonują. Gdyby w zachowaniu i osobowości był jak baba to ten związek nie trwałby tyle ile trwa, to samo z seksem i innymi aspektami życia. A pomijając ubiór to jest bardziej męski niż spora ilość facetów (dużo razem przeszliśmy i wiem jak zachował się w trudnych sytuacjach).

Być może problem leży w mojej głowie
@AnorecticBarbie: Nie żeby coś, ale przecież nie jest zaniedbany, tylko tak się dobrze czuje. Ja bym go nie zmieniała na siłę. Masz jakieś zdjęcia?

Ogólnie głupie myślenie, jak serio takie rzeczy wynikają z zaniedbania no to mamy problem, bo to jednak ma prawo przeszkadzać. Ale tutaj? No niby rozumiem, że nie każdy ma gust jak ja, bo ja mam lekki fetysz do takich chłopców, ale tego nie realizuje i to, że
@zagulal śmiej się,ale inaczej to wygląda jak chłopak ma swój styl i wszystko jest ok a inaczej jak poprzez swój ubiór inni zaczynają go odbierać jako laskę () a raczej muru chińskiego od reszty społeczeństwa budować nie zamierzam.

@holly_satan w przypadku mojego faceta sprawa komplikuje się ponieważ ma strasznie łagodne rysy twarzy, duże oczy i ogólnie jest drobny. Mi to lotto,ale w sytuacji gdy inni zaczynają