Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zabomen_2 Problemem jest to, że większość bierze to co dają janusze biznesu zamiast negocjować z godnością lub założyć własny biznes.
  • Odpowiedz
@kidi1 dokładnie, ameby umysłowe pójdą do roboty za najniższą krajową i się cieszą, więc później ciezko znaleźć pracę za normalne pieniądze, a nie głodowe
  • Odpowiedz
@Chudzinx za najniższą palcem bym nie kiwnął, zarabiam obecnie wystarczająco, żeby kupić samochód, pojechać na wakacje i co miesiąc prawie 2k odłożyć, tak mi się odmieniło ostatnio z pracą u Janusza biznesu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Chudzinx Bo byłem w sytuacji, że jak słyszeli ile chce na start, to się tylko śmiali, coz tak się śmiali, że nie mieli wyboru i zarabiam tyle ile zarabiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@agent-cooper ja nie pracuje za najniższą krajową i przechodząc teraz na swoje, pracownik dostawałby regularne podwyżki wraz ze wzrostem doświadczenia na danym stanowisku, a są janusze, którzy mają z tym problem i nawet doświadczony pracownik często robi za ochłapy i się cieszy, szczególnie ci, którzy pamiętają komunę, bo młody zaraz ucieknie gdzie indziej
  • Odpowiedz