Wpis z mikrobloga

@Korisho: Skoro kupiles to po co potrzebujesz opinii? Ja mam zawsze w plecaku i uzywam w metrze do sluchania audiobookow, w kolejce u dentysty a nawet daja rade na rowerze. Dla audiofilow oczywiscie nie polecam ale jak chcesz po prostu odciac sie od oataczajacej rzeczywistosci to sa naprawde super.
@Korisho: Nie biegam w nich - w sumie to nie biegam prawie wcale ;) ale jak dobrze je zalozysz i dobrze spasujesz wkladki to nie ma bata zeby latwo wypadly. Na pewno mozesz krecic glowa i same nie wyleca.
@yale: Odpowiadam sam sobie... Fatalny jest w nich mikrofon i mozna rozmawiac awaryjnie przez nie ale do wdzwaniania sie w jakies dluzsze meetingi to sie nie nadaje wcale. To nie tylko moja ocena. W sieci sporo ludzi na to narzeka.
@Korisho: Tak. Jak dobrze pamietam w 3 rozmiarach. Na pewno dobierzesz z tego cos co bedzie dobrze pasowac. Jak z trwaloscia to jeszcze nie wiem - uzywam od okolo 6 miesiecy ale dosc czesto (kilka razy na tydzien) i jak narazie trzymaja sie idealnie.
@Korisho: OK. Teraz zajarzylem (brak porannej kawy) kupiles ale bedziesz mial za 1-2 miesiace w domu? Jak tak to "bedzie Pan zadowolony". Sluchawki sprawiaja lepsze wrazenie niz na zdjeciach i za te pieniadze (ja kupilem za mniej niz 20$) warto je miec.