Wpis z mikrobloga

Kontynuacja i zakończenie tego wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/46240721/kontynuacja-tego-wpisu-https-www-wykop-pl-wpis-455/

Nie ma za bardzo o czym pisać. Moja ocena 49/60 (81,67%). Rozmawiałem tylko z jedną osobą z mojego zespołu (tamten chłopak). Na pytanie ile punktów dostał, powiedział, że trochę poniżej 40. Domyślam się, że reszta grupy nie dostała więcej od niego. Dla porównania wyniki były w przedziale 19-52, a średni wynik całego roku to 43.

Ogółem jestem całkiem zadowolony. Na początku robienia projektu spodziewałem się większych problemów. Teraz już nawet bardziej niż z wysokich wyników, cieszę się, że skończyłem moje ostatnie grupowe projekty na studiach.

#logikarozowychpaskow #uk #studbaza #studia #programowanie
  • 25
btw. Miałem odpisać paru osobom pod tamtym postem ale zapomniałem.
@DROPTABLEusers: Tylko wykonanie całego projektu od zera nic by nie dało. Moim celem było zrobienie jak najmniej przy jak największej ocenie. Gdybym miał to zrobić sam to bym się nie bawił w podchody tylko powiedział to mojej grupie
@azertyazerty: Już się wydostałem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@SMason: Zdaję sobię sprawę z poziomu mojego angielskiego.
@siepan: > grał do przeciwnej bramki niż Polska
1. Nie nazwałbym tego tak. Ja w najgorszym wypadku jestem neutralny. Jest wiele grup, które bym o to oskarżył (aktualny rząd, górników, czy "bezrobotnych" pracujących na czarno i na zasiłku)
2. Zamierzam wrócić jak zaoszczędzę kasę i zdobędę odpowiednie doświadczenie. Ale to zależy w dosyć mocno od decyzji aktualnego i kolejnego rządu. Jak nam wszyscy lekarze w międzyczasie uciekną to raczej nie wrócę(
@fillif co jak co, ale nie rozumiem tych ludzi. Mam na studiach w grupie osobę, z którą byłem w grupie. Obaj jesteśmy na wyróżniającym się poziomie. I ugadalismy się, że połowę robię ja, połowę on. I za każdym razem gdy pisałem, że zabieram się za robotę to on mówił, że już zrobione. Dzięki temu, że zrobił zajebiście byłem zwolniony z właściwie połowy egzaminów. I nie wyobrażam sobie rzucać się do niego czy