Wpis z mikrobloga

Kontynuacja i zakończenie tego wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/46240721/kontynuacja-tego-wpisu-https-www-wykop-pl-wpis-455/

Nie ma za bardzo o czym pisać. Moja ocena 49/60 (81,67%). Rozmawiałem tylko z jedną osobą z mojego zespołu (tamten chłopak). Na pytanie ile punktów dostał, powiedział, że trochę poniżej 40. Domyślam się, że reszta grupy nie dostała więcej od niego. Dla porównania wyniki były w przedziale 19-52, a średni wynik całego roku to 43.

Ogółem jestem całkiem zadowolony. Na początku robienia projektu spodziewałem się większych problemów. Teraz już nawet bardziej niż z wysokich wyników, cieszę się, że skończyłem moje ostatnie grupowe projekty na studiach.

#logikarozowychpaskow #uk #studbaza #studia #programowanie
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fillif Ciężko się żyje w kraju, w którym nawet umycie rąk jest wyzwaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


O matko z córką, tak bardzo rozumiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ciężko w tej Anglii, ciężko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dlaczegoja4: Już kiedyś coś o tym pisałem. Użyj opcji szukaj, a czekaj, nie to forum. #pdk

"Bardzo dobrze. Laboratoria wyglądają całkiem inaczej niż w Polsce. U nas na wielu labkach musiałem powtarzać krok po kroku za prowadzącym (bo jeszcze coś uszkodzimy) albo symulować coś w Matlabie. Oczywiście trzeba napisać niepotrzebne sprawko (a potem je poprawić, bo rysunek (który musi być odręczny) był leciutko krzywy)

Tutaj masz albo labki projektowe, czyli prowadzący robi coś swojego, ja robię projekt, jak czegoś nie wiem to zadaję pytanie. Jeśli jednak pytanie jest ogólne, prowadzący może albo dać jakiś materiał do przeczytania albo wskazówkę (np. nie ogarniałem czemu kod nie działa, to prowadzący kazał mi poczytać o mutable variable w pythonie). Są jeszcze labki z zadaniami, Wtedy dostajesz instrukcje co i jak. Tylko tych zadań jest tyle, że jak masz godzinę labek to po labkach (np. w domu albo w labo) musisz jeszcze spędzić 2 godziny. Oczywiście jeśli chcesz, bo nikogo nie obchodzi co robisz. Ogółem labki są bardziej samodzielne, ale warto zauważyć, że to magisterka, nie wiem jak jest na
  • Odpowiedz
Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź, dobrze takie informacje mieć z pierwszej ręki. Dzięki za linka, na pewno zgłębię temat bo temat wydaje się być interesujący.
  • Odpowiedz