Wpis z mikrobloga

Właśnie kupiłem sobie lapka za 8k cebulionów
Acer Predator i7-9750H 16GB 512SSD RTX2070
Ahhhh piękne jest życie kawalera. A jak patrzę na kumpli co już nic nie mogą sobie kupić i nigdzie nie mogą iść, to im szczerze współczuję, bo to jest dopiero #przeryw życia. Czuję niesamowite szczęści, że nie skończyłem jak oni, wiec trochę #wygryw bo nie jestem z żadną #p0lka
Za 2 dni pan kurier przywiezie mi moją miłość prosto do do mych drzwi. Mam nadzieję, ze będziemy mieli udany #zwiazki przynajmniej do czasu aż wyjdzie nowe #ps5

#chwalesie
  • 10
@sekula14: mam takiego laptopa za 1,5k, który służy mi do typowo excela, worda, jakas starsza gierka na nim pójdzie. Na wczasy jak go biorę to tylko po to aby podpiąć w hotelu do telewizora i oglądać Netflixa :D Dla mnie po prostu wygoda grania na PCie jest największa.
@sekula14: co ty #!$%@? człowieku, co to za komfort grania:
- z małym ekranem
- w #!$%@? głośnym chłodzeniem
- przegrzewającą sie klawiaturą
- #!$%@? specami 2070 OPa wymaga 115 W gdy wersja PC ciągnie 170W+ roznica w wydajnosci jest kosmiczna. Ty ani ultra ani RTX nie odpalisz.
W skrocie ni to komfort ni to high end
@Hobbit162: aha chyba trzeba być gejem, bo żadna "normalna" kobieta nie pozwali sobie aby "jej" facet wydał swoje pieniądze na jakieś "zbędne" rzeczy. No chyba, że ta kobieta jest wielorybem, to taka się nie postawi bo wie co ją spotka, a jeszcze przegrywka sama by dorzuciła na sprzęt dla swojego chada.
@sekula14: "Minimalnie" mówi mi żeś dupa a nie gamer.
Taki to koneser grania, że soboe ubzdurał prestiż laptopa xD idź lepiej na instagrama a nie siedzisz na serwisie ze śmiesznymi obrazkami
Jak dla ciebie mały ekran i klawiatura zaraz przy nim żebyś sie garbił jak golum to komfort to przepraszam jaśnie Pana