Wpis z mikrobloga

#przegryw y to zasrani hipokryci. Nie przyjmuja do wiadomości oczywistych faktow, powiesz im prawde o nich - zesraja sie i zwyzywaja od n0rmik0w i p0lek XDD nawet jak sam jestes "poza" popkultura i nie zyjesz jak oskarek - i tak jesteś zły, bo nie jesteś #!$%@? xD marzą o dziewczynach - a nawet nie wiedzieli by co zrobić z taką xD to po #!$%@? ci baba spierdonie.
Pytajcie o co chcecie - dyskusja nie ma celu, bo werdykt jest jeden - #przegryw to tag nie dla prawdziwych przegrywow tylko atencjuszy i trolli xD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 32
@Daktylion: 3/4 ludzi ma toksycznych starych, czy nadopiekuncza matke - ale wyprowadza sie od nich a nie wali konia w skarpety i placze w poduszke ( ͡° ͜ʖ ͡°) a znam, mam kilku kolegow typowych przedstawicieli tego smierdzacego gatunku - jednego wyciagnalem nawet do ludzi
@Incel_: ludzie nie są mili, wrecz przeciwnie xD nie #!$%@?, że każdy może wyjść na ludzi, bo śmieć ogladajacy chinskie baje zawsze nim bedzie, ale można sie usamodzielnić dalej bedac spierdonem, a nie siedzieć ze starymi i srac na wykopie
@Daktylion: dobra, ale ilu z tych zjebów ma naprawde problemy psychiczne, a ilu to obsrani hipochondrycy?
Przyklad z brzegu - gosc denerwuje sie przed egzaminem - przegryw dobudowuje do tego cala teorie o fobii spolecznej i utwierdza sie w przekonaniu, że nie ma szans na to, i pozniej jeczy w swoich wysrywach jaki to nie jest #!$%@? - a po prostu usprawiedliwa swoje zgnuśnienie xD
a Ty - oświecony człowieku, autorze
@grucha_88: od nie dawna jestem na wypoku, wcześniej gdzieś tam obijało mi się o uszy, że coś takiego jest, że są tam przegrywy. Pomyślałem, że też założę tu konto, bo tak z nazwy to się identyfikowałem jako przegryw, ale jak się okazało tutaj trzeba być strasznie przykrym, zawistnym i nienawidzić świata, żeby być przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę się to z moim wyobrażeniem rozjechało ( ͡
@bArrek: musisz sie użalać na sobą, każde najmniejsze wątpliwości opisywać jako "lEnKi i FoBje", odzywanie sie jak jaskiniowiec do kazdej baby traktować jak cnotę + nawet nie próbować znaleźć roboty nie z Sebami, ktorzy cie gnębią, bo wtedy nie miałbyś na co jęczeć xD + obwiniać starych za wszystko
@grucha_88: no i nie wiem co to za przykład "z brzegu", bo takiego wpisu nie widziałem xD Też mogę sobie o tobie napisać cokolwiek, ale nie potrzebuję, bo się wystarczająco kompromitujesz w ten sposób jaki tu widzimy
@Incel_: sugerowanie xD nie trafiłby śmieć
@Daktylion kto tu manipuluje xD piszesz cos bez sensu i sie zesrales. Nikogo nie udaję, po prostu czytam już pare lat te wysrywy jak przewijam mirko smietnik i szkoda strzepić ryja na takich jak ty. + psujecie we łbach młodszym chłopakom, powiekszajac ten wasz #!$%@? zbiór.
Zobacz ten wysryw:
"Nie zdałem już 3 razy prawa jazdy, jestem załamany. O ile za pierwszym miałem z taką