Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@levusek1992: 140 zł za 2 miechy ok 40 m
Więc w sumie normalka.

Protip. Jak masz duże zużycie prądu to wymień lodówkę na oszczędniejszą bo lodówka która bryka 24/7 potrafi czasami zrobić dobry rachunek.

Ale z tego co kiedys mierzyłem to najwięcej
  • Odpowiedz
@levusek1992 jak mieszkałam sama to miałam 100-120 co drugi miesiąc. Teraz we dwójkę mamy od 150 do 200 co drugi miesiąc. Metraż 60m. Więc jeśli twój rachunek to 200 za jeden miesiąc to coś chyba nie bardzo
  • Odpowiedz
@levusek1992 nie kumam w tych wspólnotach co ma metraż do cen? Tzn opłaty. A jak mam 200m2 i #!$%@? sam po 14 godz żeby utrzymać to. Więc rachunki powinny być znikome. A nie opłaty jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@qzer wg moich obserwacji sporo wzrosły rachunki jak przez jakiś czas był w domu Xbox. To plus idący w parze włączony telewizor spowodował spory skok rachunków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KiciurA: niektóre telewizory sporo pobranej energii zamieniają w ciepło w sumie Xbox też więc mogło tak być.
Ale jak mój różowy podłączył prostownice albo suszarkę to dopiero był drenaż energii w sumie to nie zabronię jej używania bo lubię jak ładnie wygląda ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@levusek1992: liczy się to jak zuzywasz, a nie to jaki masz metraż. Jak w mieszkaniu masz starą, lodówkę, kuchenkę, pralkę, TV i żarówki to możesz mieć 200 zł rachunku.
Rodzina 2+2, dom 200m, 260 zł co miesiąc.
  • Odpowiedz