Wpis z mikrobloga

Hej byl ktos na #majorka w styczniu-lutym-marcu ?

Wybieramy sie na poczatku lutego i sie zastanawiamy jak tak naprawde jest z pogoda i czy nie bedzie jeszcze zbyt zimno, czy polecacie wyspe i jak tam jest z nocnym zyciem? Imprezki , puby,kluby beda otwarte w lutym? #wakacje #podroze #hiszpania

I jak z imprezami nie w weekend a w tygodniu? bysmy byli wt-pt
  • 7
  • Odpowiedz
@quarox: byłem na poczatku kwietnia zeszlego roku. Jak swiecilo Slonce to bylo OK, ale byl strasznie mocny wiatr i zmienne warunki. Pare minut minelo i nagle deszcz. Woda zimna wiec tylko dla odwaznych.
Imprezki owszem byly, ale te bardziej popularne za wstep licza sobie 50€. Niektore sa tez za free, ale to bardziej puby.
Jak jedziecie wieksza ekipa to nie oplaca sie jezdzic komunikacja miejska, taxa na 4 osoby wychodzi porownywalnie.
  • Odpowiedz
@quarox: z pogodą to nie wiadomo, cały grudzień był ciepły. Teraz pierwszy dzień od miesiąca z deszczem. Bary są otwarte, dyskoteki większe też.
  • Odpowiedz
Byłam dwa lata temu, teraz znowu się wybieram 1 lutego . Mnie bardziej kręci przyroda na Majorce niż nocne życie.
Pogoda: Jest słonecznie lecz bardzo wietrznie. W stolicy jest dużo klubów, lecz w większości kręcą się tam niemcy ,którzy opanowali tą wyspę. W mieście S'arenal są same niemieckie kluby, jeśli lubisz piwo i dziewczyny tańczące pół nago na scenie przed Tobą, to się tam odnajdziesz. Typowe "majorkowe" kluby ciężko znaleźć, w większości
  • Odpowiedz