Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to sa tak nielogiczne kreatury, ze nie moge tego pojsc xD.

Mamy w planach z moja dziewczyna wspolnie zamieszkac. Zaproponowalem jej, ze mozemy zamieszkac razem w mojej kawalerce, pod warunkiem, ze rachunki i rata kredytu bedzie dzielona 50:50. Ona na to, ze nie bedzie mi kredytu splacac I moze tylko za rachunki zaplacic xD. To mowie jej, zeby poszukala czegos innego.

Dzisiaj mi wyslala ogloszenie z olx z kawalerka na wynajem. 200 zl wiecej na osobe I troche gorszy standard, ale jedziemy ogladac xD. Przynajmniek nie bedzie mojej raty splacac xD.

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 384
  • Odpowiedz
@Tymajster ale jeżeli różowa rozstanie się z OP, to bez różnicy. Wiec #!$%@? jest komuś spłacać kredyt, gdy wiesz ze jest ci bliska osoba, a traktuje cię jak obcego, a tak robi OP.
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: ja prdle, ale problem xD niech placi połowę czynszu i rachunków, mieszkanie (kredyt) spłacaj sam i będzie na ciebie. To chyba najbardziej oczywiste rozwiązanie i w sumie nie bardzo umiem sobie wyobrazić jakieś inne.
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: dobra, to może inaczej. Zgadzam się, że jak to jakaś tam kolejna dupa, z którą akurat chcesz mieszkać, to nie ma powodu jej tego fundować. Oczywiście kogoś ważniejszego niż zwykłą "dziewczynę" ja bym tak nie potraktował (ale też nie podzielił się własnością mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Natomiast jak chcesz tak, to po prostu zaśpiewaj jej "czynsz" jaki ona ma płacić, tak jakbyś jej podnajmował. Bo
  • Odpowiedz
Cieżki temat, spłacać ratę na poł troche nie wypada ale mieszkać za same rachunki tez troche nie bardzo.
Ja bym zrobił tak: rachunki, jedzenie i chemia na pół.
Zobaczyłbym ile mniej wiecej kosztuje wynajem podobnego mieszkania, dajmy na to 2000zł czyli takjakby koszt po 1000zl na osobę. No to według mnie jakby dała 500 zł na miesiąc plus połowę rachunków itp. to i tak by płaciła o 500 mniej niż na obcej
  • Odpowiedz
@hitherto: porównanie samochodu do mieszkania XD ty deklu. Jakbym miał ten samochód użytkować codziennie np jeździć nim od 10 h i różowa też 10 to pewnie że płaciłbym jej jakąś część raty za samochód. XD to zrobimy tak ja będę jeździł jej samochodem tyle samo co ona, będę go użytkował na tych samych prawach jeszil gdzie chce do rodziny itp ale płacić jej bedetylko za benzynę na pol no bo co
  • Odpowiedz