Wpis z mikrobloga

Czym warto się zainteresować na początek w kwestii tematów zarabiania w necie ? Co jest teraz na propsie i może stanowić w miarę pewne źródło dochodu?
Kiedyś cykałem dużo PPA , astrocash i inne badziewia , ale z perspektywy czasu to nie dla mnie zajęcie. Szukam jakiś inspiracji , zajęcia zarobkowego którym się zajaram , bo przyznam że dosyć mam uczęszczania do pracy której nie lubię i pod wpływem różnych wydarzeń w życiu , chciałbym po prostu znaleźć zajęcie interesujące i perspektywiczne , które będzie również dochodowe.
#zarabianiewinternecie #praca #kryptowaluty #trading #finanse #zarabianie
  • 16
@Matula11: żeby zmienić robotę na zarabianie w necie to trzeba mieć dużo farta, odwagi i głupoty ;d. Możesz chociażby zrobić kanał na yt, ale jest mała szansa, że się wybijesz. Możesz sprzedawać nudesy, możesz występować na kamerkach.
@Matula11: powiem ci tylko, ze to co latwo znalezc nie jest dochodowe bo kazdy by tak zarabial, no i musi byc jakis prog wejscia. Poczytaj o takich firmach jak IsoftStone, Appen, Lionbridge - jak jestes kumaty to cos znajdziesz
@Arintor: Masz jakieś doświadczenie z pracy dla Appen przy projektach $ per task? Do projektów 6$/h nawet nie chcę podchodzić. Czy miałeś jakieś zlecenia z Isoftstone?

@WhiskeyIHaze: Najpopularniejsza pozycja to Ad assesor. Zadanie proste - weryfikujesz trafność proponowanych reklam w stosunku do zapytania wpisanego do google
@WhiskeyIHaze: W zasadzie, każda firma oferuje rożne taski - od robienia zdjęć, przez transkrypcję kończąc na nagrywaniu komend głosowych. Ale to są zwykle pojedyncze strzały i krótkotrwałe.

Ad assesor dla google, Social media assesor dla FB to projekty długoterminowe. Appen i Lionbridge takowe posiadają.