Wpis z mikrobloga

@SchrodingerCat: Jesteś głupi bo: porównujesz stany do unii, a unia nie jest federacją. Federacją są np. Niemcy i Rosja. Kolejny argument, który przytaczasz to ekonomia, co jest kolejną bzdurą, bo są bogatsze i biedniejsze stany, jak i bogate i biedne rejony w innych krajach, co nie znaczy, że to podstawowa wiedza geograficzna. Następnie demografia, ale z wyłączeniem chin, bo one nikogo nie interesują. Twoja wiedza jest marna w prawie każdym temacie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SchrodingerCat: debile sie śmieją gdy ktoś nie potrafi pokazać czech ¯\_(ツ)_/¯ śmiać się można z kogoś jak nie potrafi wskazać na mapie rosji, chin, australi czy usa a nie jakichś czech. Ja sam osobiście bym nie wskazał nawet 5 stanów, z Europy bym nie wskazał gdzie leżą Albania, Czarnogóra itd.
po wuj mi wiedzieć gdzie leżą jakieś mało znaczące kraje
  • Odpowiedz
#!$%@?, w sumie nie mam pojęcia jaki jest sens uczenia geografii i historii


@GienekZFabrykiOkienek: dodaj do tego Polski/Literaturę. To powinien być jeden blok połączonych przedmiotów. Ludzie by to lepiej kojarzyli, niż suche fakty historyczne, bez geografii (po jaki #!$%@? się ktoś #!$%@?ł), czy samą literaturę bez historii i tak samo gegry.
  • Odpowiedz