Wpis z mikrobloga

@qqrydz4: kurła, jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegapiłem dołki cenowe już chyba ze 4 albo 5 modeli, które mi się od zawsze marzyły, ale to Legenda Coupe chyba najbardziej żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż jakbym kupił takiego za 5k z 5 lat temu to pewnie żałowałbym jeszcze bardziej XD
@Mav: właśnie brakuje mi odwagi, żeby sprzedać moje daily i kupić sobie coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na drugie auto nie ma bata, budżet mi się nie zepnie XD
@stooley32: Soarera? To chyba nie miało nigdy wersji z kierą po lewej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do okazjonalnej jazdy zostawiłbym sobie RHD i bzikał ( ͡º ͜ʖ͡º)

No ale dobra, mogę sobie #!$%@?ć, zanim będę miał luźną taką ilość kasy, to takie auta będą 30 razy droższe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kup sobie prelude 3gen. Jest ledwo po dołku i nawet wygląda.

jezdze taką na codzien


@Mav: Jak tam mordo progi i nadkola? Podobno w pralkach, z resztą jak i we wszystkich japoncach starych to masakra.

No i jaka wersja?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi: progi i tylne nadkola wymienialem 2 lata temu takze na razie spoko :) cala blacharke robilem. A wersja silnika to B20A3 czyli gaźnik, 91 rok. Narazie jezdze, jak sie cos zacznie dziac to wymienie caly silnik, bo gaznikow juz prawie nikt nie robi.
Ogolnie polecam bo to nie jest zbyt drogie auto jak na ten rocznik i wygląd a cenowo idzie w gorę.
@Mav: Przeglądam oferty od dobrych 3 lat i ceny w tym czasie srogo poszły w górę. Sam sobie nie kupię, ale bardzo mi się podoba ten wóz. Szkoda żeby gnił w garażu, bo moje umiejętności mechanika kończą się na wymianie oleju, a jednak to są wozy przy których pasuje coś jednak grzebać samemu, albo mieć głęboka kieszeń.