Wpis z mikrobloga

@DamiDami: Bycie nocnym markiem jest uwarunkowane ewolucyjnie. Wynika to z faktu, że w czasie gdy "ranne ptaszki" już śpią to "sowy" czuwają i "pilnują stada". Badania empiryczne przeprowadzone na jakimś tam dzikim plemieniu to potwierdzają!
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: o kurde, super, to znaczy, że mam w sobie geny prastarego stróża :D

W sumie spoko "wymówka", jak to mówią, ktoś musi czuwać, żeby spać mógł ktoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: obejrzałem. Pani ma jakąś ultra #!$%@?ącą manierę w głosie, suche i naciągane żarty i w ogóle brzmi trochę nienaturalnie aż się nie chce słuchać... ale poza tym tak bardzo mówi prawdę i szacuneczek za to i niech to idzie w gorące.
  • Odpowiedz
@Azaajaszz:
Byłem długo "sową". Potem przestawiłem się na funkcjonowanie od wczesnego ranka. Teraz aktualnie loteria, posypało mi się z różnych powodów. Ale chyba ustawię się na wczesne rano. Wczesne godziny rządzą. Człowiek jest do przodu. No i jest to, co lubiłem w wieczorach. Cisza i spokój. Większe niż wieczorami i nocą.
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: Nie wyobrażam sobie wstawać rano- cały tok nauki to była dla mnie mordęga. Weź się połóż o 22, jak albo dopiero rozkręcają się imprezy, albo chcesz ograć jakąś mapę ze znajomymi z zachodu albo oglądnąć jakiś film. I tak dzień w dzień 0:00 to pora, gdy dopiero zaczynało mi się chcieć spać. Za to z samego rana zawsze korki, szaro, buro i do dupy przez pół roku.
Cały czas mamy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Azaajaszz:

Jak Cię temat snu bardziej interesuje to polecam książkę "Dlaczego Śpimy". O tym co jest na tym filmie tež jest w książce.
  • Odpowiedz