Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 149
Jakiś czas temu byłam świadkiem jak pewien ojciec bardzo gwałtownie szarpie dziecko i drze się na nie, bo za wolno wg niego wysiadało z samochodu pod przedszkolem.

Gdy mnie zauważył, szybko się uspokoił i zaprowadził dziecko do placówki.

Dziś skontaktowała się ze mną matka tego dziecka, czy mogłabym zostać świadkiem w sądzie, bo chce mu ona ograniczyć władzę rodzicielską z powodu przemocy, jaką stosuje on wobec dziecka, i wyjechać do miejscowości oddalonej o 100 km, bo tam ma swoją rodzinę.

Miałabym powiedzieć to, czego byłam świadkiem tyle.

Iść? Nie iść? Co myślicie?

#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 66
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: czyli jak podejrzewałam.

A co do pytania.. Kurcze. Ciezka sprawa bardzo.
Nie da się żebyś zeznawała jakos anonimowo? :/

Tak sobie myślę, że gdybym znalazła się w sytuacji jak ta kobieta, to pewno każdy swiadek byłby na wagę złota, zwłaszcza, że chodzi o maleńkie de facto jeszcze dziecko...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@agaja: pewnie tak czy inaczej tam pójdę, bo może mam jakieś wyolbrzymione obawy przed czymś, co nigdy nie nastąpi. A mogę realnie pomóc zeznaniem.
Jednak chciałam zaczerpnąć opinii ekspertów:D
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: Przepraszam, już dość zmęczony jestem i po prostu nie do końca dobrze przetwarza mój umysł informacje. Ja bym mimo wszystko poszedł. Jak spróbuje się zemścić to są na to paragrafy. Nie bój się robić czegoś dobrego.
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: myślę, że warto.
Weź ze sobą meza :D

Zresztą co do całości obrazu.. Miejscowość mała, ale skoro dużo świadków, to opinia publiczna będzie raczej przeciwko temu facetowi. Więc też powinien być mniej chętny do jakiejś zemsty czy coś...
  • Odpowiedz
szarpie dziecko i drze się na nie, bo za wolno wg niego wysiadało z samochodu


@wykopowa_ona: Tylko tyle możesz zeznać, a to jest nic bo takie rzeczy widzę przy każdej wizycie w galerii handlowej. Poza tym to twoja interpretacja i równie dobrze mogłaś stać 50m dalej a ojciec podniósł głos bo dziecko strzeliło focha w samochodzie. Nie mówię, że to popieram ale bycie świadkiem takiej sytuacji w żaden sposób nie
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: dzieci to czesto małe #!$%@? (wiem, bo mam dwójke) i robia absolutnie wszystko, co prawda zazwyczaj nieswiadomie, żeby cie #!$%@? jak sie spieszysz do roboty. Ja mam wywalone, bo mnie i pol godziny rano nie robi roznicy, ale ludzie sie spiesza do pracy i wiem, ze sie mozna mocno #!$%@? - zasadniczo winny jest rodzic, bo nie panuje nad emocjami swoimi i dzieci. Ale, moze tego ranka #!$%@? siegnal
  • Odpowiedz