Wpis z mikrobloga

@Floyt: Ale nawet jak ktoś wie co się na prawdę liczy to i tak nie jest to żadna gwarancja na znalezienie kogoś. Niczego to w zasadzie nie zmienia.
  • Odpowiedz
@przemianawdzika:
klasyk, wykopki kiedy żołnierz oddaje swoją żonę z którą ma dzieci do j-----a trzem obcym mężczyznom i spuszcza sie do tego w necie
CO WAS TO OBCHODZI PRZECIEZ TO ICH SPRAWA CO ROBIO W LOZKU ROBIA KOMUS TYM KRZYWDE WY INCELE?

Kiedy ktoś wymaga od dziewczyny niezbyt wymagającego oczytania bo nie oszukujmy sie OP mówi o podstawowej literaturze
yy k---a spusc z tonu ynteligencjie, nie p------o ci sie z
j.....w - @przemianawdzika: 
klasyk, wykopki kiedy żołnierz oddaje swoją żonę z któr...

źródło: comment_oDxVghLdWXR74OwFaZWtC3GECU5CFFZo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ohjeny: Ale wiesz że autor wątku miał na myśli coś więcej niż przeczytanie? Przekartkować bez zrozumienia - to potrafi większość.
  • Odpowiedz
@hawat:

Nie jestem jakis wymagajacy, ale 22-letnia kobieta, ktoranie wie kto to Czajkowski, a z Dostojewskiego zna tylko streszczenie "Zbrodni i kary"przeczytane w liceum to zyciowa porazka...


Tak jak pisałam uważam te kryteria za śmieszne. Zwłaszcza, że bardzo uważnie czytając jakąkolwiek książkę po kilku latach pamięta się o niej co najwyżej tyle co
  • Odpowiedz
Zwłaszcza, że bardzo uważnie czytając jakąkolwiek książkę po kilku latach pamięta się o niej co najwyżej tyle co po przeczytaniu streszczenia.


@Ohjeny: No, to nie wiem jak ja czytam książki - pod mikroskopem? Bo te które znajduje interesującymi pamiętam bardzo dobrze nawet po 20 latach.
  • Odpowiedz
@Commodus:
Brawo , chochoł zbudowany, można się rozejsc.
Napisał , że jak znasz tylko streszczenie zbrodni i kary to jesteś porażką. A za dwa lata sam nie będzie pamiętał nic wiecej niż jest w streszczeniu.

To jest cos innego niz znajomość kultury, bo taka osoba jest świadoma rozległości tematu. Można mieć dużą wiedzę w tej dziedzinie nie ruszając żadnej lektury ze szkoły.

@japecznikow: myślę , że zainteresowania to
  • Odpowiedz
@hawat: zbrodnie i karę też pamietasz lepiej niż została opisana w szczegółowym streszczeniu? Pamietasz więcej szczegółów niż tam znajdziesz?

Jak nie to jesteś "życiową porażką".
  • Odpowiedz
@Ohjeny: Nie trawię Dostojewskiego (ani większości tak zwanej "kultury" rosyjskiej) z jego antypolonizmem (czy wyimaginowanym - czy nie). A mimo to znam jego twórczość.
Powiedz mi - jaką sadomasochistyczną przyjemność odnajdujesz w udawaniu prostszej niż w rzeczywistości jesteś? Bo świetnie rozumiesz że nie idzie tu o literalne przywoływanie z pamięci każdego zdania - ale o zrozumienie treści.
  • Odpowiedz
@Ohjeny: Przejrzałem twoją aktywność na portalu ze śmiesznymi obrazkami... Kto Cię tak skrzywdził dziewczyno? Świat nie jest doskonały ale twoja krucjata tym bardziej.
  • Odpowiedz
myślę , że zainteresowania to coś zmiennego i można nimi zarazić drugą osobę. To przyjemne uczucie pokazywać drugiej połowie to ci samemu sie lubi i wdrażać ją w swój świat. Nie zazna sie tego skreslajac każdą osobę na podstawie takich wymagań.


@Ohjeny: tak tylko możliwe że niektórzy mogą się poczuć zgorszeni nie znając się na czymś tak jak tutaj na mirko
  • Odpowiedz