Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PolakAteistaMocnyII: nikt nie postuluje przymusu korzystania z nfz. Powiem więcej, ten wpis nawet nie broni nfz, tylko jest moim małym przytykiem do kuców którzy bardzo chcą oprzeć ochronę zdrowia na sektorze prywtnym, jednocześnie szkalując jedną z największych organizacji charytatywnych, bo założył ją lewak xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soojin21: ja nie lubię Jurasa, bo jest komuchem, a tych nienawidzę i nie dam mu złamanego grosza. Mogę za to wspierać inne organizacje charytatywne, na tym polega wolność, a nie nakaz uwielbienia WOŚP, bo to jedna z większych organizacji charytatywnych (wcale nie "największą" w Polsce) i moje pieniądze się im po prostu należą.
  • Odpowiedz
Owsiak zbiera promil dosławnie promil czy nawet promille do budżetu NFZ.


@PolakAteistaMocnyII: Porównywanie fundacji Owsiaka do NFZ xD Chłopie, WOŚP zbiera pieniądze na sprzęt do szpitali, a tym NFZ się tym nie zajmuje.

Jakoś zwierzaki są zdrowe i nie ma kasy chorych kotów.


@PolakAteistaMocnyII: No chyba, że złapał jakieś choróbsko, którego leczenia jest bardzo drogie i jedynym, opłacalnym leczeniem jest uśpienie.
  • Odpowiedz
  • 0
Gdyby publiczna służba zdrowia funkcjonowała prawidłowo, nie byłoby potrzeby zakładania fundacji. Każdy prawdziwy prawicowiec jest przeciwny publicznej służbie zdrowia, a zwolennikiem fundacji, które są w stanie sfinansować potrzeby ludzi w skrajnych przypadkach (gdy osobę odpowiedzialna za swój los przerosnie np choroba, która jest bardzo droga w leczeniu) Tworzenie takich fundacji podczas gdy równolegle funkcjonuje publiczna służba zdrowia, świadczy tylko o tym jak jest niewydolna. Swego rodzaju samozaoranie przez lewicę.
  • Odpowiedz
Każdy prawdziwy prawicowiec jest przeciwny publicznej służbie zdrowia


@whizer: no true scotsman xD rozumiem, że bosak na ten przykład albo winnicki to nie "prawdziwi" prawacy? Albo kler polski, to też nie prawacy? albo pisowcy?

masz, doczytaj
  • Odpowiedz
Oczywiście prawaczki podświadomie wstydzą się swojego zacofania i nie powiedzą o tym głośno,


@bacaa90: uczciwie trzeba przyznać, że jest pewien niewielki odsetek, który mówi, że przeszkadza im hasło 'Róbta co chceta', ale mało ich jest.
  • Odpowiedz