Wpis z mikrobloga

  • 62
@un_espoir oj bardzo...najgorzej Jak ta niska samoocena zmienia się w obsesję kontroli (żebyś mnie nie zostawil) zazdrość (Bo inni są lepsi) i syndrom "ja muszę mieć zawsze racje" (by poczuć się lepiej)
  • Odpowiedz
@dolan_plusk: W takim razie jesteś na dobrej drodze. Ktoś inny nie zrobi tego za Ciebie, ale czasami rzeczywiście może mocno utrudniać. W każdym razie trzymam kciuki. Sam mam w tej materii spadek w ciągu ostatnich miesięcy i dopiero się odbudowuje.
  • Odpowiedz
@kt13: bardziej niż o narcyzmie myślę o obojętności, chłodzie emocjonalnym i niemal wypraniu się z nich. Nie wiem czy tacy ludzie są pewni siebie czy też przesadnie pewni siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@NukeOps 2 Wypranie z emocji to już coś wspólnego z osobowością psychopatyczna czy socjalistyczna, ale to już poważny przypadek.. A tak serio to każdy człowiek ma mniejsze lub mniejsze odpały, jakies kompleksy, a jednocześnie okresy kiedy postarał wwszystkie rozumy. Jeśli zycie z taka osoba Cię nie męczy to wszystko spoko, jeśli jest udręką ale mimo to z jakiegoś powodu przy niej trwasz to #!$%@?. Nie może być tak że jedyne co Cię
  • Odpowiedz
@kt13: wiesz, hehs, żyje z tą osobą 28 lat. To ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) od kilku lat zauważam u siebie te syndromy. Obojętnienia, chłodu emocjonalnego. Nie potrafiłem być zazdrosny o moją dziewczynę, chociaż to wynika bardziej z mojej wiedzy, mindsetu i doświadczeń. W ogóle, strasznym #!$%@? dla niej byłem jak tak spojrzę wstecz.
  • Odpowiedz