Wpis z mikrobloga

Czy taki poziom teścia może mieć mocno negatywny wpływ na moją psychikę i wysokie libido?
Wymagam od życia zbyt wiele równocześnie będąc przegrywem i nieudacznikiem życiowym przez co czuję się niespełniony i mam częste stany depresyjne.
Druga sprawa to ciągłe myślenie o pannicach i chce mi się ruchać 3x dziennie. Winić teścia za to czy waszym zdaniem nie ma on dużego wpływu na istnienie tych problemów?
Chciałbym się wyciszyć, przestać myśleć o pannach, zmniejszyć libido i spokojnie sobie pograć w domu na kompie równocześnie nie myśląc o tym że marnuje życie. Jakieś suple które mogą pomóc się wyciszyć istnieją czy tylko tabsy od psychiatry?
#przegryw #mikrokoksy #zdrowie
Pobierz anonanonimowy321 - Czy taki poziom teścia może mieć mocno negatywny wpływ na moją psy...
źródło: comment_qkLsxQZ3e2B5RheyFlur61OxMOK8RU3B.jpg
  • 22
@Kasahara: to by sporo wyjaśniało, bo mam jakieś 15-20% za dużo. Gino nie wyskakuje, lekarz powiedział, że jak faja stoi, libido duże to nie ruszać i obserwować i po 6 miesiącach spadło do 5% ponad norme. Legit lekarz i faktycznie nic nie ruszać? Czuje sie dobrze, trochę pryszczy na mordzie wpadło, ale dermatolog już sobie z nimi poradził i znowu justin bieber