Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się, że tak ciężko znaleźć kogoś w internecie. Prawie żadnej pary na #tinder czy #badoo a jak już coś się dzieje, to napiszę coś wiecej niż co tam, staram sie jak mogę. Wykazuje inicjatywę, wymyślam zabawne teksty na podryw a i tak nic z tego. Najlepsze jest to, ze często w opisach mają "poczucie humoru" a potem okazuję sie, ze bez kija nie podchodź. Czy gdzieś indziej można znaleźć normalne kobiety?
O mnie: 27 lat, podobno przystojny xD, gram na perkusji, slucham klasycznego rocka.
#rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 12
@nicnieslyszalam jego była ma już ustawione w ciągu tego tygodnia ze 3 spotkania i przebiera jak w ulęgałkach a op ma siedzieć w piwnicy i zapisać tanim browar em smutki xD inna kwestia że ch0y z tego wyjdzie bo pewnie przy spotkaniu nie poradzi sobie ze swoją flustracja po bylej ale co z tego wyniesie to jego
@kluha666: Liczy się skala i ilość. Trochę czasu trzeba na to niestety poświęcić jak nie jesteś jakimś mega ciachem, ale są też perełki. Nie napalaj się, na luzie, baw się tym itd.
Tym ładniejszym szybko proponuj spotkania zanim przykryje Cię morze wiadomości od innych facetów.
I nie wymagaj za dużo, bo mnóstwo tych kobiet jest znacznie "słabsze" niż mega-super laski na jakie się kreują... wiesz: "czytam, podróżuję, chodzę do teatru, tańczę