Wpis z mikrobloga

@Jankes89 pomijam wygląd, w końcu niektórzy ludzie chodzą ubrani jak menele i jeżdżą dacia Logan.
Jednak mam znajomych, którzy mają pseudodomy ~75m2 i każdy jak jeden mówi, że w #!$%@? się zrobił, bo brakuje mu tego przynajmniej jednego pokoju/większego salonu/kuchni/jadalni.
350k do tego musisz około 90tys. Dołożyć na skromne wykończenie. 450k PLN to dokładając 100k (to nie jest tak dużo) masz ładny normalny dom.
Wez też pod uwagę, że takiego badziewia nie
ten Range Rover na podjeździe XD


@peszmerd: drogi nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powinni dać obok takiego 15. letniego Cayenne.

Wez też pod uwagę, że takiego badziewia nie sprzedasz, a normalny dom tak.


@kipowrot: dokładnie. Ja nie wiem kto to kupi w takiej cenie.

Tylko cena z kosmosu, bo taki pseudo domek na własnej działce wybudujesz za 35-40k oczywiście własnymi rekoma, nawet na YT był
@Jankes89: Kuzyn ma podobny dom tylko około 115m2 i powiem szczerze że w ogóle tego nie widać, wydaje się że ma może ze 100m2, także przy 78m2 musi być ciasno. Mi w tym projekcie brakuje jeszcze czegoś co zastąpi piwnicę (komórkę lokatorską) w bloku/kamienicy. Gdzieś trzeba schować graty typu wózek, rower, hulajnogę, itp. a tu nie ma na to miejsca, bo nie ma typowo gospodarczego pomieszczenia.