Wpis z mikrobloga

@wrona12: To są tak boomerskie i bezsensowne memy że ja #!$%@? xD Można być modelką na instagramie i żołnierzem w COD, a jeśli dostaje się za to pieniądze to można mówić że to ich zawód... Ale nie #!$%@? praca to tylko na budowie albo w polu bo jak sie przy robocie nie zmęczysz to nie można tego sklasyfikować jako pracę
  • Odpowiedz
@szalony_ikar: Świnka morska nie ma nic wspólnego ze świnią tak jak żołnierz z CoD nie ma nic wspólnego z żołnierzem, ale to nie jest powód żeby świnki morskiej nie nazywac świnką morską, a żołnierza z CoD'a żołnierzem z CoD'a. Gdyby gośc powiedział samo "Jestem żołnierzem", a tak naprawdę był żołnierzem w CoD to wtedy ten mem miałby sens, ale niestety memy tego typu tworzą i śmieszą tylko typowych boomerów których
  • Odpowiedz
@szalony_ikar:

praca żołnierza nie ma nic wspólnego z grą komputerową


Przecież napisałem praktycznie to samo. Czytałeś w ogóle mój komentarz? Bo jeśli tak to widocznie kompletnie go nie zrozumiałeś. Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o nazewnictwo. Dlaczego nie masz problemu z nazywaniem świnki morskiej świnką morską skoro ta nie ma nic wspólnego ze świnią, a masz problem z nazywaniem żołnierza z CoD'a żołnierzem z CoD'a który nie ma nic wspólnego z
  • Odpowiedz
óżnica taka że dużo z tych 'modelek z instagrama' faktycznie coś zarabia na tym, w przeciwieństwie do nerdów grających w call of duty


@camel_case91: Na graniu w gry też wielu ludzi zarabia.
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon:
Takie argumenty to mogą jarać dziecko z podstawówki. Równie dobrze na podstawie jakiegoś sebixa któremu udało się stworzyć firmę budowlaną mogę wywnioskować, że najlepiej iść do zawodówki i słuchać rapsów.

Także muszę cię rozczarować, ale dalej będziesz siedzieć gnijąc przed komputerem bez grosza na internet, nie zarobisz tyle co ten chłopak.
  • Odpowiedz
@wrona12: tylko, że cała masa domorosłych modelek z insta chociaż symboliczne kwoty zarabia po osiągnięciu jakiegoś grona followersów przez promowanie jakichś produktów czy oznaczanie knajp w stories za darmowe posiłki, a nie wiem ile graczy CoD cokolwiek zarabia, nawet tak minimalne kwoty rzędu kilku stówek miesięcznie xD domyślam się, że jakieś wąskie grono streamerów, podczas, gdy profit rzędu 300-400 zł miesięcznie z insta wyciąga dziewczyna mojego kolegi, która pracuje na
  • Odpowiedz
@marfi: Znam osobiście kilku streamerów więc wiem mniej więcej jakie są ich zarobki, część z nich to młodzi ludzie przed 30tką, którzy wyciągają ze swojej pasji średnią krajową poświęcając na nią 2-3 godzinki co drugi dzień więc argument, że koleżanka kolegi zarabia kilka stówek jakoś nie utwierdza mnie w wyższości takich instagramowych domorosłych modelek. To, że nie siedzicisz w temacie nie oznacza, że takich ludzi nie ma lub jest ich
  • Odpowiedz