Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie poznałem bardzo fajną dziewczynę w święta, ale mam pewien problem, z którym nie potrafię sobie poradzić. Mianowicie, dziewczyna jest tak jak ja 32 lata, świetny charakter, inteligentna, ale niestety ma problem z nadwagą. Na początku nie przeszkadzało mi to, jednak dopiero po kilku spotkaniach uświadomiłem sobie, że stanowi to problem, bo sam dbam o siebie (bieganie oraz rower) i dieta. Mam wysportowana sylwetke, a ona jest 169 cm i jakies 90 kg wagi. Początkowo pomyślałem, że uda mi się ją przekonać do zdrowego trybu życia i sportu, bo nawet sama deklarowała taką potrzebe i chciałbym jej wierzyć, ale nie na obecną chwilę nie wiem czemu nagle tak mocno mi to zaczeło przeszkadzać. Pomógłbym jej jednak, czy to ma sens ingerowac w cudze życie w taki sposób, szczegolnie na początku znajomości? Dziewczyna ma świetni charakter i osobowość, dosłownie do rany przyłóż, ale nie wiem co robić teraz. Prosze o normalne rady, bo nie chce krzywdzić dziewczyny, nie zasługuje na to...

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskipaskow #zwiazki #dieta #sport

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania może ciagnij znajomość, poznaj ja lepiej i jeśli nadwaga będzie jedynym problem to i tak wiedz o tym, że jak ty dbasz o siebie, biegasz etc to ta twoja druga połowa też się wkoncu zarazi i cos zmieni. Tylko nie próbuj sam jej namawiać. BTW zaraz pojawia się głupie komentarze bo tutaj 15k wyplata, fury AMG m pakiety i topmodels, ale ja bym tak zrobił i każdy normalny też.
OP: Problemem troche zaczyna być, to że za bardzo się skupiam na jej nadwadze, co też odbija się na seksualym spojrzeniu na nią. Przykre to jest bardzo, ale nie wiem czy potrafię dłużej tak czekać aż ona schudnie...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
MikroblogowyTowarzysz: Poznaj ją lepiej, tak na stopie koleżeńskiej i zobacz, czy poza wyglądem coś ci w niej pasuje lub nie. Zależy też czy nie podoba ci się jej sylwetka czy całościowo (jej uroda przykładowo). Bo jeśli problemem będzie tylko jej waga to możesz jej pomóc zmotywować się w tym np. zaprosić razem na jakiś trening i pokazać jej, że jest w stanie coś zmienić w sobie, przede wszystkim zadbać o swoje