Wpis z mikrobloga

Mirki, czy do karty Zotac GTX1050TI OC która ma zasilanie wyłącznie przez PCIE, a na płycie jak byk miejsce na 6 pinów na zewnętrzne zasilanie, mogę sam dolutować gniazdo i karta będzie wiedziała co z tym zrobić?

Chcę ją dodatkowo podkręcić, ale brakuje jej prądu - bez dodatkowego zasilania z gniazda afterburner nie pozwala mi na powerlimitu powyżej 100% i prondu brak na żyłowanie.

W załączeniu fotki, pierwsza z kandydata na przyjęcie wtyczki, druga w 1 komentarzu ze starego dawcy (śmierć kliniczna już podpisana).

Czy ja sobie nie zjaram grafiki tą transplantacją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #hardware #komputery
zgreddo - Mirki, czy do karty Zotac GTX1050TI OC która ma zasilanie wyłącznie przez P...

źródło: comment_Y5v9ifDU6RJu37pN2H69sTHzZ8t0d1Og.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@cabeiu: na płytce tego nie widać, mam 3 stare karty z gniazdami i na każdej to miejsce jest zakryte że nie widać ścieżek

@Voxen: też racja, trzeba się więc puknąć w ten głupi łeb że kiedyś kupowałem kartę na szybko bez zwrócenia uwagi na jej zasilanie. ehhh... dzięki
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: hollllly shit, xD

Nawet nie wiem co Ci odpisać, miałem nadzieję na dolutowanie wtyczki, a nie całego zasilacza xD RTXa 2080 z tego raczej nie zrobię :-P
  • Odpowiedz
@Norbit11: hint: na dobrych grafikach nie ma potrzeby robienia OC rdzenia. Pamięć dawno podkręcona, ale rdzeń +50mhz daje już widoczny efekt w marku i zwyczajnie o to warto było męczyć.

Finalnie znalazłem temat jak mój na linustechu i niestety miejsce na to gniazdo to tylko formatka.
  • Odpowiedz