Wpis z mikrobloga

Pisze sobie z jakimś różowym na tinderze ale w sumie to nie wiem po co i tak jej nie zaproszę na spotkanie, bo w porównaniu do mnie wydaje się o wiele bardziej dynamiczna (chodzi do klubów, ja byłem raz w życiu; ja całą niedzielę wegetowalem w domu, ona była w gościach i na spacerach) i jedynie przy mnie pewnie by się nudziła. No i spotkanie pewnie by było cringe, bo to zawsze chłop musi prowadzić rozmowę.
Ehh, może dać w opisie, że oferta dotyczy tylko szarych myszek?
#przegryw #tinder
  • 13
@Still22lvlCrock
Chodzi do klubów ok ale spotkanie moze być spoko, nie szukaj dziewczyn które nic nie robia albo sa gorsze /slabsze bo to głupie myślenie.
Oj wyszła ze na spacer wielkie mi halo xd weź nie pierdziel tylko dawaj jej zapro na spotkanie. Dasz radę!
Gowno prawda dziewczyna więcej gadają a i na takim spotkaniu to bedzie sie bała ciszy więc bedzie sama paplac ;)
Jutro tu mam widzieć odpowiedź:zaprosiłem ja na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Litr_ciezkiego_olowiu:

@Still22lvlCrock

Chodzi do klubów ok ale spotkanie moze być spoko, nie szukaj dziewczyn które nic nie robia albo sa gorsze /slabsze bo to głupie myślenie.

Oj wyszła ze na spacer wielkie mi halo xd weź nie pierdziel tylko dawaj jej zapro na spotkanie. Dasz radę!

Gowno prawda dziewczyna więcej gadają a i na takim spotkaniu to bedzie sie bała ciszy więc bedzie sama paplac ;)

Jutro tu mam widzieć odpowiedź:zaprosiłem
@Still22lvlCrock: Kolunio, według mnie to nie ma znaczenia. Jak dziewczyna jest energiczna to zabierze Cię gdzieś. Na Twojej głowie tylko się zgodzić i będzie git. Podejrzewam, że sama wyjdzie z inicjatywą, a może ktoś kto będzie kontrastowo przy niej spokojny i opanowany to stworzy dość ciekawą chemię :D Go get it!