Wpis z mikrobloga

w piątek (3 dni temu!) zrobiłem podciągania wymuszone (słaby jestem w pullupsach więc 5 serii negatywów poszło wg aplikacji)
boy ale zakwasy, do dzisiaj rąk nie mogę wyprostować ani w łokciach ani w barkach
no jutro już bym poszedł na siłkę, co zrobić z tymi zakwasami

PS. pomyślałem że większość będę robił w domu dipsy, pullups i takie tam, ale raz w tygodniu wejdzie siłownia

OHP, front squats, deads - po kilka serii x5 powtórzeń

pytanie czy ta siłka mi niczego nie zaburzy jeżeli chodzi o dążenie do Tarzana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kalistenika #silownia

edit: piątek był 2 dni temu ale i tak długo trzyma
  • 7
@hehexdlollmao: od nowego roku zacząłem :D a przerwę miałem chyba od wakacji
i jeszcze przytyłem a w przypadku podciągania to widać od razu jak kilogramy przekładają się na powtórzenia xD
może do jutra odzyskam siły witalne - to jak będzie z siłką - zakładam że można łączyć z kali i będzie git?
@heniek_8: jako alternatywa dla ohp możesz też w domu robić pike pushups i stojąc na rękach. Im większe nogi, tym ciężej będzie robić levery, flagi itd., ale i tak chyba lepiej wyglądać proporcjonalnie.
Ja na siłce bym też bicka ładował, bo nie da się wyizolować i wykończyć przy kalistenice
@heniek_8: ja sam nigdy się nie nauczyłem, bo nie mogłem balansu złapać, ale można się asekurować ścianą (można wtedy też ustalić ciężkość w zależności od siły opierania się) i fajnie wtedy wchodzą :p jak kiedyś będziesz chciał próbować bez to polecam basen z gąbkami w jakiejś trampoliniarni ( ͡° ͜ʖ ͡°)