Wpis z mikrobloga

uwielbiam wtedy depnąć gaz w podłogę i patrzeć jak się oddalam takiemu BMW z 2.0 dieslem XD


@GrindujTopy: ja uwielbiam jak na światłach robi bruum bruum BRRUUM prawie że już dymi oponami a ja cyk nawet nie patrzę w jego stronę 4 do setki i 600nm w tesli xD

raz też widziałem jak ktoś się prawie zesrał jak go wyprzedzałem, zredukował chyba do dwójki, czarny dym z tyłu no ale i
@Der_urologe: wiesz ja mam trochę inne odczucia na autostradzie. Po pewnym czasie trafi się ktoś z podobnym autem i prędkością to będzie cię wpuszczał, będzie robił miejsce i odwrotnie, wtedy można tak "parami" jeździć i jest bardzo przyjemnie. Dodatkowo wydaje mi się że ludzie częściej zjeżdżają bo wiedzą że jak przyspieszę to zdążą wrócić.
@r0k0: Dokładnie. Nic mnie tak nie denerwuje jak jadąca rodzinka w xsarze Picasso lewym pasem w mieście z równa prędkością co samochód na sąsiednim pasie, aż się prosi żeby podjechać do zderzaka bo to faktycznie działa, ktos powie cham ale co mam zrobić jak mi się spieszy ¯_(ツ)_/¯
@Old_gamer1988: Ciekawe, że na zachodzie jakoś każdy potrafi jechać kulturalnie z dozwoloną prędkością, a w Polsce standardowo, siada na zderzaku jakiś lamus w służbowej skodzie i zaczyna migać długimi, albo jakiś cwaniak janusz na dorobku w nowym merolu, bo w końcu trzeba pokazać kto tu rządzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) śmiechu warte, a za kierownicą zazwyczaj jakiś konus który musi się dowartościować szybką jazdą.