Wpis z mikrobloga

@Old_gamer1988: #!$%@? dlaczego co drugi kierowca Skody,BMW,Audi to taki tępy chu* w całym moim życiu nie zdażyło się to żeby typ kierujący np fiatem czy mercedesem jeździł jak debil to już nie sa stareotypy a fakty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Old_gamer1988: haha, ja raz tak zrobiłem. Byłem w trakcie wyprzedzania, a tu E39 mi mruga. Myślę sobie o ty.... i zaczynam zwalniać, prawy kierunek i chowam się za wyprzedzanym na prawym pasie. I czekam. Facet musiał mieć niezły ""mindfuck"" bo dobre kilka sekund minęło zanim nad wyprzedził XD
  • Odpowiedz
@KierownikChoroszczy: bo Audi czy bmw 20 lat temu najmniejsze silniki to dawali jakoś tak 1.6 1.8t czy 2.0 lub coś w okolicach 1.9tdi lub 2.0td i były to zazwyczaj sedan kombi a Fiat robił małe #!$%@? gdzie silnik 1.6 to był jeden z największych jakie mogły w nim wystąpić co powodowało pewną rozbieżność mocy
Gdzie potem każdy kto jedzie od nas wolniej to idiota a szybciej kretyn, wolniej od Fiata jechały
  • Odpowiedz
@KierownikChoroszczy: bo Audi czy bmw 20 lat temu najmniejsze silniki to dawali jakoś tak 1.6 1.8t czy 2.0 lub coś w okolicach 1.9tdi lub 2.0td i były to zazwyczaj sedan kombi a Fiat robił małe #!$%@? gdzie silnik 1.6 to był jeden z największych jakie mogły w nim wystąpić co powodowało pewną rozbieżność mocy
Gdzie potem każdy kto jedzie od nas wolniej to idiota a szybciej kretyn, wolniej od Fiata jechały
  • Odpowiedz
@Rouksa: No były ale jaka jest średnia wieku aut w Polsce bo w 2007 na pewno nie było więcej jak kilka kilkanaście procent tych po 0-3lat tak jaki i zresztą do niedawna, dopiero od kilku lat (na drogach nie w produkcji) zaczynają się z turbo i ogółem audi/BMW robi silniki mniejsze z turbo a inne koncerny robią nadal małe ale z turbo i różnice się zacierają aczkolwiek ważna jest Średnia wieku
  • Odpowiedz