Wpis z mikrobloga

@teddybear69: dla nadciągających osób, które nie zgodzą się z opem - tak, jest to zyskane 10-15 sekund, które pozwoli na uniknięcie kolejnego spóźnienia w dalszym etapie podróży (w tym czasie zdąży #!$%@?ć ci tramwaj i masz już nie 10 sekund a pewnie 10 minut w dupe).
  • Odpowiedz
@teddybear69:
Trzeba być debilem, żeby nie potrafić sobie wyobrazić sytuacji, w której się człowiek śpieszy. To samo jest na drodze. Niektórzy się śpieszą. Ja to rozumiem. Zjadę, jak mi się nie śpieszy, przepuszczę, bo co mi szkodzi? Sam mogę być w podobnej sytuacji następnym razem i... powiem tak, byłem i ludzie byli dla mnie uprzejmi, przynajmniej niektórzy, więc nauczyłem się tego samego.
  • Odpowiedz
@papierowy_ludzik: może jak siedzisz cały dzień w piwnicy to nie ogarniasz, że można mieć tak #!$%@? grafik w ciągu dnia, że biegasz z punktu a do punktu b nie mając możliwości wyjścia z punktu a trochę wcześniej. Równie dobrze może Ci się spóźnić jeden tramwaj a przesiadasz się na metro.
  • Odpowiedz
@teddybear69:
A dla tych niedorozwiniętych, co piszą, że "to trzeba wyjść godzinę wcześniej" - proszę, sytuacja dla tych, którym IQ niżej 100 nie pozwala, żeby sobie ją wyobrazić: nagle komuś zaczyna się chcieć kupę. Bo jakbym napisał siku, to by powiedział, że to nie jest nagle, było zbadać prostatę, było tyle nie pić itd. Ale zdarzają się nagłe niestrawności, idziesz sobie, dobrze się czujesz, nic się nie dzieje, nagle wrażenie
  • Odpowiedz
@the_revenant: Mogłeś sie zesrać w gacie, nie rozumiem jaki to problem? Typowi roszczeniowi Polacy, spokój na schodach ruchowym będą zagłuszać bo nie mogą z godzinę kupy w majtach przetrzymać. Zapach gówna ulatnia sie dopiero po jakiejś minucie wiec spokojnie macie czas by sie zesrać w majtki a potem dojść do WC i wyrzucić obsraną bieliznę, tym samym nie przeszkodzicie obywatelom w spokoju na schodach ruchomych. Nie dziękujcie
  • Odpowiedz
@teddybear69: ja nie rozumiem debili, którzy stoją na ruchomych schodach jak te owce bezmózgie xD a już najbardziej rozwalają mnie te taśmociągi na lotniskach. Idą, idą nagle stają na taki taśmociąg, który porusza się 2 razy wolniej niż chód człowieka i stoją bezmyślnie.
  • Odpowiedz
@teddybear69: #!$%@?ą mnie ci ludzie ¯\_(ツ)_/¯

Po pierwsze, często jest to nie 10-15 sekund, o których piszą, a dużo więcej (kiedy mamy np. serię 3 czy 4 ruchomych schodów).

Po drugie, te kilkadziesiąt sekund może zdecydować o tym, czy ktoś zdąży na kolejny środek transportu. Ale niektórzy nie rozumieją, że wielu ludzi ma naprawdę napięty grafik i takie spóźnienie może im #!$%@?ć później dzień.

W końcu ostatnia kwestia - niektórzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dymitree: to wystarczy nie być debilem i wyjść na tramwaj wcześniej ¯_(ツ)_/¯

@papierowy_ludzik: prawo Murphy'ego działa tak, że wyjdziesz 10 min wcześniej niż zawsze to bus Ci się spóźni/nawali a jak spoznisz się 30s to go już dawno nie ma (°°
  • Odpowiedz