Wpis z mikrobloga

Za małolata grałem bardzo dużo w TTD, potem w czasach studenckich w OpenTTD, jednakże Transport Fever 1 jakość mi się nie spodobał (już nie pamiętam dlaczego).
Ale po obejrzeniu kilku gameplayów z Transport Fever 2 zdecydowałem się na zakup. I na dzień dobry przesiedziałem kilka godzin pod rząd. Teraz mam już przegrane ponad 30 godzin i gra jest naprawdę ciekawa.

+grafika
+budowanie torów
+modyfikacje
+tryb zdjęć
+prosta obsługa (tym bardziej jak ktoś grał OpenTTD)

-brak konkurencji
-brak multi
-interfejs czasami nieintuicyjny

#transportfever #gry #openttd #citiesskylines
Jarek - Za małolata grałem bardzo dużo w TTD, potem w czasach studenckich w OpenTTD, ...

źródło: comment_MXqN8C4XTVWKonschBO8t8FVhTeMH8HM.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Jarek: rozumiem, że na tym drugim screenie widać niemal całą mapę, i za tymi rzekami są miasta, które można połączyć siecią kolejową z tymi co widać na froncie? Bo to by zmieniło mój punkt widzenia tej gry. Byłem pewien, że jest bardziej „ograniczona powierzchniowo”, ale mapka ze screena nie wygląda na jakąś przesadnie małą.
  • Odpowiedz
@Jarek: polecam mapę Polski :) Na minus #!$%@?ący czas w grze, ceny często z kosmosu, szczególnie koszt. Mogło to być bardziej rozbudowane. Fajnie by było jakby dało się robić jakiś rozkład jazdy swój.
@Bachal: nie budujesz budynków, tylko skupiasz się na infrastrukturze komunikacji, ale są ograniczone typy dróg. Nie ma świateł, ani podobnych rzeczy jeszcze.
  • Odpowiedz
@Trelik: przebieg czasu można zmieniać lub nawet wstrzymać - trzeba kliknąć na komórkę z datą w prawym dolnym rogu. Ja gram na 1/4 aktualnie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jarek: nie wiem czy @Trelik nie chodzilo z tym czasem o to co mnie w pierwszej czesci irytowalo. Mianowicie to, ze pociag jedzie z jednego miasta do sasiedniego miasta pol roku czasu gry.
  • Odpowiedz
@Megasuper: tak, trzeba doprowadzać towary do miasta (jest ich kilka i każde miasto ma wybrane dwa losowe), plus rozszerzać połączenia z innymi miastami - wtedy miasto rośnie.
  • Odpowiedz