Wpis z mikrobloga

Witam,
Razem z żoną kupiliśmy mieszkanie z antresolą. Jest na etapie wykończenia i chcemy je jakoś sensownie zagospodarować. Może ktoś się wypowiedzieć o projekcie mieszkania? Co byście zmienili w układzie? Gdzie i jak rozmieścić sprzęty AGD i RTV? Zamiast tej wnęki na szafę w sypialni zdecydowaliśmy się na małą spiżarkę. Również zastanawiamy się na kuchnią czy robić w kształcie litery L czy próbować zrobić z wyspą w środku. Chcemy przenieść schody na drugą ścianę i na antresoli zrobić dwa pokoje. Hydraulik nam doradza zrobić podłogówkę w całym mieszkaniu w tym na antresoli. Co o tym myślcie?
#budujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie #budujzchaferem
sewek372 - Witam,
Razem z żoną kupiliśmy mieszkanie z antresolą. Jest na etapie wyko...

źródło: comment_pKhWOiVJPx1bTIFHq689HAhWNkRNcAUY.jpg

Pobierz
  • 11
@Scaab: to oczywiste: ciężko na nie pracowałem w firmie będącej liderem w swojej branży u prezesa Janusza. Dojeżdżałem na hulajnodze żeby nie wydawać na paliwo. Na śniadanie jadłem czerstwy chleb a obiad podjadałem u kolegów z pracy. Mimo 30 lat mieszkam z rodzicami - wiadomo żadnych opłat. Nie kupuje nowych ciuchów , czasem dostanę używane od kogoś. Dzięki temu zaoszczędziłem dużą ilość pieniędzy i kupiłem 15-sto letni samochód od Niemca klasy